Vasi radovi !?

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Bumbe, Jul 22, 2010.

  1. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Posto stvarno nisam nigdje na forumu nasao ovakvu temu a vjerujem da bi mnogi bili zainteresovani za postavljanje nekih njihovih ali i tudjih radova koji im su se svidjeli.prvenstveno mislim na grafiku radjenu preko Adobe paketa.Nadam se da je tema legalna i da ce admini dozvoliti ovo !? Hvala. Ukoliko dozvolite volio bih postaviti par svojih "radova" pa da cujem misljenje raje.
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne vidim zašto ne postavljati tuđe radove (a pogotovo svoje), pod uslovom da staviš ko je autor i da ih ne modifikuješ.
     
  3. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Mislim da ti je www.deviantart.com vise nego dovoljan za to sto ti zelis, tamo ces dobiti vise kritika nego ovdje, a mozda nesto i prodas :)
     
  4. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Ma ne mislim bas na takav tip kritika :D...nego vjerujem da mnogi od vas rade povremeno nesto i zele da podijele s nama na HWBu ?---npr. isto kao raspravljate od modeliranju i radovima tamo tako mozemo i ovdje :D
     
  5. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    1. Evo odradio sam nesto kao cover za ovu seriju.Svidila mi se ideja pa sam je i realizirao . Fino je ispalo 8)

    [​IMG]
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam bas razumio temu. Radovi cega ? Da li mislis na uredke sa kombinacijom i editovanjem fotografija, kao sto si ti uradio.. ili radovi "od nule"/ilustracije ?

    I kakve veze ima gdje se radi. Mozes u u Paintiu odraditi dobar posao.. ako se znas dobro sluziti njegovim alatima.
     
  7. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Rad je svaki isti :)...Termin rad je vezan za sve sto proizilazi iz nekog od graf. programa npr. svaka jpg. slika je rad. A naravno da se mogu postavljati svaki radovi i kao ovaj moj i kao ti tvoji "od nule"
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Hajde evo jedna editovana:

    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us

    Evo i original. Slika je radjena iz dva dijela. Posebno nebo i posebno grad. A ovo plavo je uzeto sa "With teeth" naslovnice.

    Kome se svidja, evo i u vecoj rezoluciji za pozadine:

    [​IMG] [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us
     
  9. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Lijepo izgleda...mozda da si probao to nebo u plavom fazonu....

    Evo moja jedna :)

    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala. Nisam se jetio plavetnila ali mi je draze ovako industrijski.

    I dobra ilustracila
     
  11. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Evo jedna nova :)

    [​IMG]
     
  12. IvanC

    IvanC Novi član

    S obzirom da je ovo CAD forum evo mog rada Autocad 2007 2D i 3D
     
  13. apsolut

    apsolut Novi član

    [​IMG] jedan od zadnjih radova - PS CS5
     
  14. eo i moja,fun made,bolesnik guns-a :mrgreen:

    [​IMG]
     
  15. p4ja

    p4ja Komšija

    [​IMG]



    50 layers
     
  16. p4ja

    p4ja Komšija

  17. p4ja

    p4ja Komšija

  18. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

  19. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  20. GV

    GV Komšija