-Vicevi-

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Franky Four Fingers, Dec 23, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. E ovako ja bih ako se moderacija slaze,da na ovaj topic svi koji misle o cvijecu,leptirovima i suncu, generalno ljudi sa duhom postaju svoje viceve,kako bi se unjela doza humora na portalu jer smijeh nikome ne skodi.Nadam se da ce zazivjeti,i da cemo se iskociti od sege.

    -Kako prepoznati sandzakliju na prozoru:
    stoji na istom sa utrpanom zavjesom.
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Tesko kod nas bilo sta moze da zazivi al eto pokusacemo,uglavnom ocekujem komentare: staro je to,otkrio si internet i te cake.

    Uglavnom izlazim ja sinoc is kafane ko gospodin kad mi neki levat stade na ruku....ccccc


    Jedan bosanski tuzni

    Sinoc ja sa rajom u kafani

    Udri pi udri pi i tako popijemo tu po jedno pivo i sjednemo u auto i vozi vozi kad murija.....saobracajnu i vozacku.......sta ti meni saobracajnu i vozacku pi*ka ti materina...pomislim u sebi i dadnem mu papire i tako do benzinske i kazem pumpadziji sipaj stari za sve i bacim mu petaka kad jaran sa zadnjeg sjedista dobaci jos dvicu kaze nali i za ovo ko zna gdje cemo mi veceras zavrsiti.


    EDIT

    Ustvari nema vise viceva
    Perica zavrsio skolu,plavusa se ofarbala,Huso i Haso umrli....
     
  3. kako bosanci vjezbaju matematiku.
    -saberu se pred kafanom,udju unutra i svi se oduzmu
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Predviđam svijetlu budućnost ovog threada. - vic. :smt003
     
  5. al bas... tuga
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jarane, ovdje ti niko ne priča viceve, ne gleda smiješne klipove, promašio si forum. :(
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ko kaze da niko ne gleda smijesne klipove, pogledaj youtube thread. Ja licno mrzim viceve, a vi ostali se zabavljajte sto se mene tice :D
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Bila je tema "Da se nasmijemo" i mislim da je zakljucana zbog ovakvih komentara i prastarih viceva :D
     
  9. meni je jako zao,nisam bio upucen u postojanju te teme jer sam novi kolacic,pa izvinjavam se moderatorima ako sam skenjo sta.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Nije problem u temi, neka je, samo je fol da nije "ok" ubacivati neke koji se oslanjaju na politicku ili vjersku situaciju, odnosno koji nisu umjesni sa aspekta "radnje i jezika". Onda kad bolje razmislis, 98% tih shala sto se vrte ovdje su na taj fol.
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Vozili se Zet i Punica u avionu,zet nasloni glavu na prozor i pogleda u nebo i rece: Bože,evo sad je prilika,nikad ti nije bila bliže.
     
  12. ide R naleti na P,kaze vidi ovog invalida
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pišaju dva crnca u praku, prilazi im policajac i pita: Šta vi tu snimate? Crnci začuđeno odgovaraju da ne snimaju, a na to će policajac: Motajte onda te kablove i bježite odavde.
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Idu dva psa putem i jedan se češka a drugi se poljska.
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da je Chuck Norris bio u Splitu Lara nebi imala izbora.
     
  16. hahahhahahahahahahahahahahah
    hahahahhahahahahahahahahahaa
    svaka cast prijatelju oplakah...

    dosla dva afrikanca Kongo i Bongo u Sarajevo na proslavu mature,i zajme oni neke cure i izadju vani da se opuste.
    Zavrsi Kongo sa svojom i vidi u grmu se nesto pomjera,suska,i viknu Bongo Bongo dokle si? Kaze Bongo:evo brzo cu,ostalo jos malo oko kostiju :smt003
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Nije niko procitaosta sam napisao par poruka iznad, tako da ovo nece ici. Treba zadrzati neki nivo pristojnosti na ovom forumu.
     
Thread Status:
Not open for further replies.