video format za mob

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by woland, Mar 9, 2006.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    koliko mega? i ima li taj genelec u sa? bas ona RS DV?
     
  2. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    256, a nema tog Geneleca u Sa ali oni vrse dostavu po cijeloj BiH a nije ni skupa. I da to je baš Reduces Size MMC Dual Voltage :mrgreen:

    http://www.genelec.ba
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma jarane ja sam usao u 200 radnji i svi me ubjedjuju kao moze MMC RS to otvaraju stavljaju... ne slusaj me kad kazem da mora biti DV! pa ne mogu da vjerujem :)
     
  4. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Hehe, bogami kod mene je DV jer se razlikuje od tvornicke zato sto ima kontakte sa strane + prv vrhu :wink: .
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    evo gledao sam na genelecu. koliko odokativno dodje da mi to donesu? ovjde u sa?
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Evo jedan dio: Dostava
    Prijevoz i dostava se plaća posebno, odnosno nije uključeno u cijenu artikla. U slučaju da se roba podiže u GENELEC-u (molimo da se najavite kako bi imali robu pripremljenu) nema troškova dostave. Troškove dostave poštom, program će prikazati prilikom zaključivanja narudžbe. Cijena transporta je zavisna od težine robe. Informativno - za paket do 10kg cijena dopreme je 8 KM, + 3,00 KM za svakih slijedećih 5 kg.

    Imas detalnjo uputstvo na njihovoj stranic :) .
     
  7. Shenron

    Shenron Komšija

    Ma ja prezadovoljan sa 6230i. Samo jos da kupim 512MB MMC i jos sretiniji :). Prebacujem na komp preko bluetootha, brzina je super. I idem preko onog Pcsuite (koji je spor, mislim na ucitavanje, tj pokretanje programa).
     
  8. adopilot

    adopilot Novi član

    Lonley CAT software
    Svira i DIVIX-e
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    strumfe to je SmartMovie Converter..... :roll:
     
  10. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Eto da sam sacekao jedno 2 mjeseca sad bik kupio kartu od 1GB koja je dosla u Genelec :roll:
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma jebo 1GB koji ce ti... ja sam na 6600 imao 256 i bilo mi i previse...
     
  12. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Kako za koga, memorije nikad dosta :)
     
  13. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    ako imas real player na mobu, skini Video Convert Master i konvertuj
     
  14. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Meni je sasvim dovoljan ovaj smartmovie, jos kad prikopcam Nokijine slusalice. Nekako su mi predobre + sto imaj ujak bas po meni. Pustim just a lil bit i odmorim se na trenutak od skole :) .