Volan za stoju

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Vedo, May 25, 2008.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Ako mozete da preporucite neki (po mogucnosti sa mjenjacem), mozete i ponuditi neke svoje ako imate na prodaju. Dobro bi bilo da je sto veci. Ne dam vise od stoje, to je sve :)
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    meni se trustmasterov sa feedbackom (modena) svidio vishe od logija ...
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Moze li link gdje ga mogu uzet u Sa :oops:
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Polovan Momo ako ga nadjes.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Nasao sam ga, 150KM ga lik cijeni, kaze da je ko' nov. Ne znam hebem li ga, glupo mi davat toliku lovu za volan, vrijed ili taj MOMO te pare? BTW, sad je u Plusu nov 260
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    To je FF volan i nema onu papansku oprugu da ti vazda volan vraca u prvobitno stanje, plus nema onaj zarez koji ga drzi u centralnom polozaju i kada lagano krenes u obje strane osjetis cak cak pod rukom.
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    momo je pro... isprsi se još tih 50km ;)
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    definitivno je ok ... al cjenkaj se makar cenera spusti ponudi mu linkworld napojnu il nesto
    :D
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Znam da je pRo, ali ja nisam nikakav hard core race gamer vec bi volio malo GRID vozikat sa njim i sl. Znam da bi mi ta djidja dosadila za par dana i da bi onda skupljala prasinu u ormaru. Hajde vidit cu koliko cu cijenu jos oboriti pa ga mozda i stvarno uzmem. Vidjao sam po gradu onih volancica za 50-70KM, vise sam na to prvobitno ciljao, a ovo me sad duplo dodje..
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Vozaj, kad ti dosadi prodaj. :)
     
  11. ZEEP

    ZEEP Novi član

    Moj ti je savjet da ne dajes toliku lovu za volan osim ako nisi bas hardcore gamer, kao sto sam kazes. Ja sam uzeo za 40km polovan logitech formula vibration feedblack wheel(no ff), i najveci problem mi je to stalno vadit i vracat u kutiju :) Zna proci i 3 mjeseca da ne dotaknem nijednu voznju, samo ponekad richard burns rally...
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja ne bih isao na polovnu varijantu jer taj momo ima problema sa potenciometrima u pedalama koji se raskalibriraju nakon odredjenog vremena koristenja. Tako da to isprobaj prvo prije kupovine. A sto se tice samog volana on je prva liga! I ako zbog grida kupujes onda bolje kupi analogni kontroler sa play stationa :)
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Odoh ako Bog da danas po momu, naravno da cu ga prvo probati, a mislim da ima jos par mjeseci garancije.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Uzeo sam Momu, hvala svima za savjet, mislim da vrijedi svake marke, volan kao da je ziv, citavo vrijeme mi se otima iz ruku :D
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

  16. Vedo

    Vedo Moderator

    "video has been deleted"

    Predpostavljam da mislis na GTR2, nisam neki ljubitelj te igre ali sam je ipak instalirao i odvozio koji krug
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    To je nesta do tebe negro, evo kod mene radi. Ocisti cache, pogledaj silu, najezim se svaki put kada gledam.
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    kako "deleted"? pa ja sad gledao :?
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nije to ništa dok ne pojačaš do kraja pa upališ F1 88 mod pa kad zareve ne čuješ ni policiju kad ti zvoni na vrrata :lol:

    i imamo momu, volan je super kvalitetan ti problemi su čista glupost. Volan je dugo na tržištu tako da su posljednji modeli super urađeni, a teško da ćeš naletit na stari neki.