Vožnja s potvrdom o položenom vozačkom ispitu?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by (:-D, Feb 3, 2008.

  1. (:-D

    (:-D Aktivista

    Da li je moguce kad polozis voziti sa onom potvrdom o polozenom vozackom ispitu dok se vozacka ne napravi po Sarajevo ili Po Kantonu Sarajevo :D ....


    EDIT: Po ovim nakim novim zakonima :D
     
  2. vnm_

    vnm_ Komšija

    nije dozvoljeno, ni po starom ni po novom. (mada sam ja svojevremeno vozio :mrgreen:)
     
  3. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ma kad dobijes potvrdu da polozis i uplatis u postu za vozacku mozes voziti, ja sam vozao s tim papirom 15 dana i murija me bila zaustavila prvi put i ja im pokazao papir i licnu i sve je bilo uredu.
     
  4. zilo

    zilo Komšija

    Nije dozvoljeno.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    nije dozvoljeno.. mislim da se sada malo murija digla i da vise kaznjavaju opcenito (barem u Zenici) ali ja sam vozao kao i moji jarani.. zautavi te, ti tako i tako i on ti kaze da nije dozvoljeno ali te eto puste.. a sada kladim se da jedva cekaju da te opale za sitnicu (cast izuzetcima od sinoc) tako da.. strpi se koji dan i budi "sretan"
     
  6. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    de malo se strpi i uplati za vozacku dozvolu :)
    budi sretan sto si polozio, mene je neki dan oborio zato sto nisam na vrijeme pustio kvachilo :D
     
  7. bozzaii

    bozzaii Aktivista

    Igrom slucaja znam sta se desavalo u policijskoj patroli u petak navece koju je pratila ekipa Hayata. Bit ce emitovano veceras. Ne bi bilo lose da pogledas i vidis kako ljudi sebi prave velika *ranja radi gluposti :(