WD TV Live Hub

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Riddick, Dec 27, 2010.

  1. Riddick

    Riddick Aktivista

    Kad se moze ocekivati da WD TV Live Hub bude dostupan kod nas i ono najbitnije kolika ce biti cijena :D S obzirom da je cijena u americi 199$ kod nas ne bi trebala biti veca od 380-400KM. Koja firma je generalni zastupnik za WD? Za sad sam WD TV Live Hub nasao samo u jednoj firmi al po ne razumnoj cijeni i radije cu kupiti vani nego kod njih, a radi garancije volio bi da nabavim ovdje.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    KimTec bi trebao to isporucivati. Vjerovatno se preko neke narudzbe od retailera vec sada nesto moze srediti.
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    Kod nas ti uvijek racunaju ono koliko dolara toliko eura, WD Hub je dobar, ali za te pare je mede8er 500 ili cak mini (jos jeftiniji) daleko bolja opcija.
     
  4. Riddick

    Riddick Aktivista

    Danas sam od jedne firme trazio da vide samo za KimTec, a oni su mi samo nabrojali sta imaju na stanju u KimTec-u i to mi nude... :roll: Inace sam kod njih po narudjbi kupio dosta dijelova za racunar...

    Ma neda mi se vise peglati s izborom HD plejera... Prije 2-2,5 mjeseca mislio sam uzeti Patriot Box Office Media Player + 640GB HDD da bi naredni dan najavili nasljednika Patriot PBO Core, pa sam cijelo vrijeme cekao PBO Core (+640GB HDD)... a stara narodna kaze: "Ko ceka ne doceka" :lol: Onda sam se dvoumio izmedju WD TV Live Hub, Nettop-a (ATOM + ION2) i mini HTPC-a (Intel Core i3-540 + Mini-ITX)...

    Sve me je to vise zamorilo tako da sam upravo vani kupio WD TV Live Hub, a valjda necu biti peh pa da moram raditi RMA :)
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Ja da neman d LG blu raya koji vrte sve sto mi treba definitivno bih uzeo mede8er 500 kao prvi i zadnji izbor.