Winamp plug-in

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by JaLa, May 5, 2011.

  1. JaLa

    JaLa Komšija

    Pozdrav,

    Preferiram winamp kao player za muziku, pa bi mi trebalo paar plug-in-a il nesto za njega.
    Mogu li nekako nekim shortcut-om ili plugin-om izbrisati ili izrezati (CUT-ati) odabranu pjesmu. Mrsko mi svaki put ici u folder pjesme i trazit istu, pa onda kopirati/rezati itd itd.
    Znaci selektovati pjesmu u winampu i da je automatski, nekim nacinom, izreze sa te lokacije ?
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    koristi AIMP2

    ja u njemu samo drag&drop pjesmu direktno iz liste ne znam mozel to u winampu al svejedno bolji je aimp xD
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Probaj malo aimp ekstra player, uradili ga rusi, free. Ima baš ta opcija vidi na screenshotu. Ne znam ima li to na winampu.

    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us

    @Mujka ima već i beta aimp3 šminka 8)
     
  4. extibo

    extibo Komšija

    http://pokit.etf.ba/get/57498836b461bed ... de6abb.jpg

    Mislim da je ovo bolje rjesenje. Na screenshotu je moj layout u foobaru, bez ikakvih pluginova. Search je veoma dobro uradjen, ukucas dio ili cijelo ime benda/pjesme, prikaze rezultate i mozes drag&drop na playlist.
     
  5. JaLa

    JaLa Komšija

    probat cu i jedan i drugi, pa se javnem.
    Hvala
     
  6. JaLa

    JaLa Komšija

    Od kako sam instalirao AIMP, ne gasim ga nikako :D
    Extra opcija ima, svak cast rusima :)

    Samo me zanima ima li fade in u drugu pjesmu, nisam mogao direktno tu opciju naci ?
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    podržava li taj AIMP last.fm plugin?
     
  8. Mujka

    Mujka Komšija

    podrzaje ovaj novi AIMP3
     
  9. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    [​IMG]
     
  10. JaLa

    JaLa Komšija

    Koristim AIMP 3 beta, preljep, a tamo izgleda jos nema taj fade in
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  12. AdoSA

    AdoSA Komšija

    eh da ... good ol' WinAmp :(
     
  13. anel007

    anel007 Komšija

    i dan danas ga koristim za slusanje internet radija, nista mora se skinuti instalacija i sacuvati :)
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sam skinuo instalaciju. Jos uvijek ga koristim za muziku i internet radio. Meni boljeg nema.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Winamp sa mog kompa ne ide nigdje. Mada vec kruze glasine da ce ga neko kupiti.. mislim MS ili neko slican.
     
  16. senad_986

    senad_986 Komšija

    Winamp, it really whips the llama's ass! :)
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    winamp je prevazidjen,AIMP daje puno bolji izlazni zvuk
    AIMP koristim otkako sam saznao za njega,neke 4 godine i bolji mi ne treba
    meni je winamp valjao negdje do 3.verzije,poslije mi je sranje postao,evo na laptopu ga ne mogu ni pokrenuti,zaledi cijeli laptop
     
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Svaka cast winamp-u al aimp je bolji al opet ni jedan se ne moze mjeriti sa Foobar2000,jest da foobar nije install&play jer ga treba malo iskonfigurisat prema potrebama al nema mu ravnog u kvaliteti zvuka.
     
  19. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Sve sam probao i uvijek sa vratim Winampu , plugin za 5.1 sistem najbolji na Winampu i Library (koji trom...) je najbolji tj najtačniji u Winampu. Foobar2000 je ok ali nakon instalacije razna podešavanja su iritantna,
    AIMP je isto OK ali navika je navika!
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisam skinuo pjesmu od kako nemam limita na netu, zar neko koristi te programe :D