Winamp subtitle

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by anand, Dec 29, 2009.

  1. anand

    anand Novi član

    pozdrav
    evo mog problema kako da nariktam da imam subtitle na winampu kada gledam film (molim detaljno objašnjeje :D ) na vlc je najlakše samo "bacimo" text sa prevodom na film ali kod winampa to ne može zna li ko kako ovo ide ???
     
  2. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Izvini sto trujem topic ali, fakat, djes ba filmove na winampu gledat :) ... Po meni je to samo komplikacija kada imas puno jednostavnijih programcica poput GOMa. VLCa itd ...
     
  3. anand

    anand Novi član

    nije fazon u kojem cu gledat nego je fazon da naucim kako da stavim prevod u winampu :D :D :D
    BSPlayer,VLC Media,PowerDVD,onaj NERIn sve ih imam al da mi je da stavim prevod u winampu također ne može ni u windows media playeru :!: :!:
     
  4. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Google is your friend.
     
  5. anand

    anand Novi član

    mislis da ne googlam prije nego sto cu ista pitat ... treba ffshadow ja ga downloadovo al nikakve vajte :D
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Jesil stavio titlove u isti folder sa filmom i stavio isti naziv kao film ?
     
  7. anand

    anand Novi član

    off corse :eek:
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Trebalo bi da u opcijama ffshadow-a za vreme gledanja filma kliknes desni klik na ikonicu koja se pojavi u taskbaru pored sata :wink: potrazis subtitle opcije i nesto štimnes.
     
  9. daco87

    daco87 Aktivista

    ja fazona i nauke.
    zavrti s bs-om kupi kokice i uzivaj
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Zar je bitno kako napravit prevod u svim mogucim playerima, pa cak i onim koji su iskljucivo audio playeri? :D Mislim da zavisi kojeg je formata.
     
  11. Mujka

    Mujka Komšija

    prvo nisi rekao koji operativni sustav koristis !
    recimo meni na windows 7 x64 verziji sa obicnim windows 7 driverima http://shark007.net/win7codecs.html
    radi sve u doticnom winampu (koji je najveci shit ) (mnogo bolja solucija za muziku je AIMP2 )
    .... tako da sa klitom za xp ako ga imas mora radit u winampu