Windows 10

Discussion in 'Windows operativni sistem i aplikacije' started by NAILS, Aug 16, 2014.

1. NAILS

NAILS Veteran foruma

NaLe!
    Ugašeno mi je to.

EL NINO CFC
    Koja qwertz ? Jer kada stavim recimo Srpsku standard qwertz, opet znakovi na brojevima nisu na pravom mjestu, nema naših slova niti je @ na V + Alt.

Evo sinoc dok sam pisao post izbrisao Eng, i opet se vratila.

2. EL NINO CFC

EL NINO CFC Veteran foruma

Samo Standard Qwertz, nista Serbian, ja na njoj imam našu tastaturu i radi alt+v za @

mada ne pomaze nista, meni se danas vratilo opet USA keyboard, ali evo sad je nema

Jedino sto mozes napraviti je da promjenis onaj key combo, po defaultu je win+space za mjenjanje tastature

3. ZyKLon

ZyKLon Novi član

Probaj jos da odes na svoj Microsoft account, na kojem je Windows instaliran, i idi na devices, Cloud synced settings i Clear synced settings.

4. NAILS

NAILS Veteran foruma

Nemam ms acc. Lokalni je.

EL NINO CFC Vidiš, i tebi znaci prebacuje.

5. ZyKLon

ZyKLon Novi član

Onda tesko da ce ista pomoci, osim "Clean Install Windows 10", ali predlazem da sacekas malo, jer u maju sad svakako izlazi nova verzija, pa onda. :)

6. EL NINO CFC

EL NINO CFC Veteran foruma

evo kako sam ti se pozalio, nema vise :D

7. NAILS

NAILS Veteran foruma

Bude i meni ok nekih 7-10 dana i onda se pojavi iz vedra neba. Nekad prije mi je znalo prešaltati sa Bos na Eng svaki put kada bih pokrenuo PUBG. Koja je tu korelacija, samo Nadella zna.

8. ZyKLon

ZyKLon Novi član

Share This Page