Windows 7 64bit Webcam driver ??

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by X-Factor, Mar 17, 2009.

  1. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Imam problem sa Logitech Webcam Messenger (BHTelecom), drivere sam uspio snimiti na XP, Vistu i Windows 7, ali sve su X86 verzije, sada sam na Windows 7 64 bit i nikako ne mogu da instaliram ovu kameru. Skidao sam sa oficijelne stranice, probao sa CD-a koji dodje uz kameru ali nsita ne prolazi. Nekako sam uspio snimiti QuickCam software, ali driver nikako.
    Ima li neko slicnih problema, googlao sam malo i vidim da uglavnom sve logitech kamere imaju taj problem na 64 bitnim sistemima. Ako neko ima neki trik, patch, link da se instalira ova kamera bio bih zahvalan...
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Widnows 7 je beta OS.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Ako je u pitanju onaj webcam sto je Telecom dijelio, neces nista moci uraditi po pitanju 64-bitnih drivera, buduci da je isti proizvod EOL kod Logitecha vec nekoliko godina.
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Naravno, sta se palite na win 7 kada je jos beta a i da nije smetljari nisu izdali drajvere ni za vistu x64 a pogotovo za win 7.
     
  5. X-Factor

    X-Factor Komšija

    bas ta kamera koju je telecom djelio je u pitanju, ako je EOL, otpisat cemo je odmah :D
    HVALA na odgovorima :wink: