Windows 8.1

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Vedo, Dec 23, 2010.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Windows 8

    pa eto vjerovatno misli na nas nekolicinu koji imamo grafe iz zadnje serije AMD/NVIDIA, i IB i SB procesore. ali to je smjesno u poredjenju sta ljudi imaju od masina (Xeone, quad gpu sisteme, desetine giga rama....)
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Kod mene je sav software legalan :)) a 8ca ce sacekat bar godinu dok bude ono bar 2 service packa:))))

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  3. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Re: Windows 8

    Šta ste se upalili, pronašli se u komentaru? :)
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Haj ti meni reci sta ti podrazumijevas pod komponente "boli" glava?

    Prvo da vidimo imamo li isto poimanje materije.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Imaju ljudi i manje pa imaju legalne Windowse. S foruma vecina moze priustiti. Sto se vecine naroda tice, smijesno i razmisljati na to potrositi pare.
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Windows 8

    daj mi te da ih vidim, sto imaju manje, a kupili su windows (i platili ga vise nego sto im kosta PC) cisto da smire dusu (nisu kupili brendiranu masinu s OS-om, novu ili polovnu, ne bave se nekim biznisom pa moraju imati legalan software).... btw, imaju legalan windows, koji kosta 300KM, a na tom legalnom windowsu koriste piratski Office koji kosta bar duplo vise od licenciranog windowsa :D PC ti nije legalan dokle god imas bilo sta piratsko na njemu. djabe si ti uredno platio zemlju na kojoj ces praviti kucu, kad si sav materijal za pravljenje te kuce pokrao :D nish to nije legalno na kraju....
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Windows 8

    ima li iko asus xonar ds ili neku slicnu karticu na win8,milsim vise me zanima ima li drivera i rade li od win7 kako treba na win8
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Windows 8

    znaci, ko je ubo, ubo je :mrgreen: :lol:
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Eto ti microsofta i njihovih pametnjakovica kakve propuste prave (Enise bez uvrede :) ). Doduse sad ce povecat udio na trzistu. :lol:
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Koje lopate.
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Windows 8

    i to one grobarske xD btw, bas tako, sad ce povecati udio na trzistu :) eto ima u tom "loshem", neceg i dobrog :) pored toga sto su mnoge obradovali :) a vala, nece ni propasti radi ovog :)
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Od samog pocetka im je ovaj OS naopak, izgledom, funkcionalnoscu i sada ovo.
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Nisam mogao vjerovati da najnormalnije u warez tutorialima ima korak nazovi MS i izdiktiraj im instalacioni kljuc da bi dobio aktivacioni, kad vidi vraga.
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Re: Windows 8

    :smt003
    [​IMG]
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Windows 8

    sve ce ovo Enis pobrisati, cek samo dok se loguje na forum :) :)
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Ma pobrisat cu ja sam svoje postove ako treba, ali to nemijenja situaciju u kojoj je sada MS i Win8. :)
     
  18. civil

    civil Aktivista

    Re: Windows 8

    500MB zakrpi u nepunih mjesec dana sve govori
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Windows 8

    Da, govori o činjenici da rješavaju probleme :) ne ostavljaju ih po strani :p

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
     
  20. civil

    civil Aktivista

    Re: Windows 8

    Da,kad izdaš poluproizvod mnogo toga moraš popraviti