Windows Live Messenger problem

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by MadbaLL, Jul 11, 2009.

  1. extibo

    extibo Komšija

  2. selvin

    selvin Moderator

    Ja sam mu gore u 4-5 postu napisao to isto, da se vrati na stariju verziju, 8.5 najbolje. Prvo uninstall sa MyUninstaller-om, i onda instalirat 8.5.
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    rješenje koje nude je copy/paste sa microsoftovog WLM support sajta... probao sam sve što tu piše i ne ide. čak sam pokušao i repair windows live essentialsa u control panelu (add/remove programs), ali bez uspjeha.

    primjetio sam na add/remove listi u control panelu dvije stavke (windows live call i windows live communications platform) koje su ostale od prehtodne instalacije i nikako ne mogu da ih uklonim, kao da nemaju path. znači nema opcije niti change niti remove. tako da sumnjam da i one mogu bit možda uzrok problema. ni u regeditu nisam našao path za to dvoje. mogu samo da vidim koliko se koriste. evo slike:

    [​IMG]
     
  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    s tog linka sam ga i bio instalirao. mogu probati opet.
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    nisam mogao to, jer mi je installer javljao da već imam noviju verziju instaliranu.
     
  6. Talnay

    Talnay Aktivista

    ja sam takav instalirao sa jednog INFO cd-a, bez onog famoznog windows live installera. :roll:
    Probaj REVO uninstaller, besplatan je, ocisti registry i sve sto ostane od programa, meni je vise puta pomogao. A i svaki put prije instalacije napravi restore isto tako i prije deinstalacije. Meni super programcic.
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    da si mi živ i zdrav, revo unistaller koristim već duuuuuuugo vremena :D