Windows Update i XP SP3

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by kio, Dec 12, 2010.

  1. kio

    kio Komšija

    Pozz...
    Oborio sam sistem, i ponovo digao xp service pack 3.....
    Aut updates sam iskljucio...
    Kada sam instalirao windows live...poslije nekoga vremena...pogledao sam na statusu konekcije da je doslo do povecanja potrosnje tj izgleda kao da win radi neki update....
    Do sada mi je skinulo oko 90 mb...i stoji na tome vec 5 minuta...
    Eh sada ne znam jel do wind live...i da li ce nastaviti update..to me brine...

    Hvala =)

    Za sada je ok...sve
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Kolega, ubuduce samo malo vise paznji posvetu imenovanju teme ("hitno problem" ne znaci apsolutno nista osim da ce vecina forumasha preci preko teme bez i da je otvori) te kategoriji u kojoj smjestas temu.

    Windows Live 2011 se sastoji od velikog broja paketa i u sustini velicina downoada zavisi od toga sta si obiljezio za instaliranje, da li samo Messenger, ili pak i Writer, Movie Maker itd.
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Ma to je on skidao MSN Messenger.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da ne otvaram temu vezana je za Xp Sp3. Dakle kad ode na standby i kad se ponovo upali jednostavno mi označava sve ikone i foldere. Ako kliknem na jedan folder on ih označi sve, kao da čuvam ctrl. Događa se samo kada odem na standby, na laptopu je, pa mi je standby treba.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Djeluje mi kao problem koji bi mogao biti vezan i za specificni model laptopa pa ne bi bilo lose da navedes tu informaciju.