WinZip 9!

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Esh, Feb 25, 2004.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Fuj :)

    tar i gzip rule :)

    Winrar za windows :)
     
  3. Esh

    Esh HWB

    djaba ti kad ne mozes bf igrat na linuxu : )
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    ma 8.0 rula... serijski već znam napamet, a ne instalira mi 1000 drugih sranja u obliku nekih agenata i raznih drugih čuda... i što je najbitnije, obavlja posao bez greške.
     
  5. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Ljudi pa pored WinRAR-a ne treba ništa drugo za Windows :)
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    beastmaster za predsjednika ;)
     
  7. Shenron

    Shenron Komšija

    WinRar je zakon. Ima manji file od WinZip 8...
    Neidem ja sa WinRar-a :D
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    e moram i ja to probat :)
     
  9. Shenron

    Shenron Komšija

    WinRAR RULZZ!! :D
     
  10. Esh

    Esh HWB

    nemojte zaboraviti ni windows .zip podrsku :)

    salu na stranu, winrar je zaista mnogo kompletniji (i kompleksniji) proizvod od winzipa (zbog podrske i opcija).
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja imam i RAR I WINZIP , šta ja znam navika mi tako instalirat :)
    Bolje reći naviko na WinZip a WinRAR jedino za ostale formate :)
     
  12. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Isto tako :) .
     
  13. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    E fakat.

    Sad me Examen nafura da formatiram disk pa da sjedim na krevetu i čitam neke Gamerske časopise dok on obavlja svoju radnju.Pa onda sve to fino jedno po jedno pa se sve presloži i uživaš.

    Uvijek ima particija na kojoj su svi driveri i programi tako da je uvijek sve na disku i odmah pri ruci.

    Jednostavno , nešto uživam u tome. Inače moram proznatida sam bolesno osjetljiv kada su u pitanju neke aplikacije koje mi sjebu normalan rad računara pa kasnije se osjeti smetnja u radu: ja odmah na format. :lol:

    Haj iskreno ljudi , koliko često formatirate disk.Ja jednom zbog određenih razloga 3 puta za noć.A ovako inače , sramota bi me bilo reći. :?
     
  14. abasi

    abasi Aktivista

    E care moj ja sam prije 3-4 puta dnevno formatirao
    kao i ti , meni mali problem i odmah format c:
    Ali sada mi mrsko da sve to radim pa formatiram bas kada moram.

    P.S. ima 20 dana otkako nisam format c:

    :p
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    ja baš ne formatiram često jer imam 10gb mp3-ca + puno instalacija i sl, a ne da mi se uzimat disk od frendova.

    onda fino u dos pa deltree windows, progra~1, docume~1 (my document je prebačen u drugi folder... recimo c:dokumenti), atrib -s -h -r, pa onda del *.* i čist disk (sa netaknutim mp3-cama, instalacijama, dokumentima...).
     
  16. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Nećeš vekrovati ja imam MP3 i spotova i svega pomalo na 15 Gb ali to stoji na drugoj particiji.

    Napravi , tako se nećeš mučiti. :)

    P.S. Ima 3 dana otkako nisam formatirao disk.

    Ali sam winamp nešto pogrešno instalirao pa sad valja opet format c:. :D šala , naravno.
     
  17. abasi

    abasi Aktivista

    Joj ja danas nesto zezno oko mreze, pa se ja ne mogu nakaciti na server CS 1.6 kada mi drug kreira.

    Moram format c: ozbiljno
    poz... ;)
     
  18. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    E fakat me sad nafura da vise nikad ne formatiram samo kad se sejtim šta sve treba , u mene ovaj sistem radi jos od ljeta prosle godine :)
    Žao mi svih postavki koje sam malte ne gradio kroz korištenje kompa kroz tih nekih 8 mjeseci. A kolko sam ga puta zajebo , ah bezbroj ... jednom mi nije htio uci nikako u windozere , ali se sve rješi fakat ja sam uporan samo da ga ne foramtiram , jer imam grozne traume kao sto je gubljenje citavog Download foldera 600mb skinutog preko modema , Desetine 3DBryce slika u nepovrat ...ghghgh
     
  19. abasi

    abasi Aktivista

    e da nesta i ja pitam oko toga foramat c:

    sta znaci ovo:

    1. format c:/u
    2. foramt c:/q (ovo je Quick )

    a sta je ono gore u ???

    Jel to nesta oko nekih nula sto pise na disk ili ultra nesta ??

    poz.
    ( Ucim )
     
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    (OS) Windows XP Professional (5.1 - 2600), (installed for) 37w 4d 19h 34m, (uptime) 1d 17h 23m 51s, (record) 5d 11h 49m 49s (set on 21.12.2003 01:47 using WinXP)



    To je iz irc loga od prosle sedmice. Formatiro sam opet sad za vikend radi nove ploce.

    Btw ovaj uptime je sica, imao sam uptime od 5-6 sedmica, s normalnom upotrebom kompa svaki dan.