www.ocklub.net

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Red, Mar 27, 2005.

  1. Red

    Red Novi član

    Site je prvenstveno namjenjen ocerclockerima koji obrađuje specijalno teme overclockinga, case moddinga i još toga i prvenstveno je namjenjen overclokcerima, case moderima i geekovima. Site je trenutno pod izradom no možete koristiti forum. http://www.ocklub.net/forum/index.php


    Hvala, i molim vas da se regate na forum :)
     
  2. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    :roll:
     
  3. Esh

    Esh HWB

    malo reklame ne skodi 8), nemoj zaboraviti napisati istu poruku tamo za dolazak vamo, he he..
     
  4. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Htio sam i ja to reći...
     
  5. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Razmjena bannera bi bila idealna.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    svakako neka saradnja ne bi bila losa, a sto se tice same razmjene bannera, po mom misljenju je to losa ideja jer je kod nas to komercijalno i ne vrsimo razmjenu sa sajtovima gdje se vrti po 100 bannera.. got my point?
     
  7. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    I got your point. A još nisu dostigli HWB forum 8)
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Neka ovako underground mi vishe odgovara.
     
  9. Red

    Red Novi član


    dobro vi ste odavno aktivni, a mi smo poceli tek prije jedno 2-3 mijeseca, i tek su nam poceli dolaziti clanovi, ja sam i vise nego zadovoljan, ta nismo sada tu da se beze usporedjivamo, svaki je dobar na svoj nacin :), sada evo trebam reci ovome BOSS-u za tu suradnju, sigurno ce mu biti i vise nego drago ;)
    nemamo jos sitea, pa nam je malo komplikovano, evo site skoro dovrsavamo, pa tek onda pocinje prava reklamacija, i nadam se da ce mo uspjeti okupiti dosta clanova
     
  10. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Razumijem. Ali sam to naveo kao primjer suradnje kad se već diskutovalo o tome. A ne bi škodilo u svakom slučaju.
     
  11. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Red, nisi ti vidio HWB forumu za 4 mjeseca je to planulo bilo ;) I sve je bolje i bolje. Nema svako mogućnost kao mi na ovom sajtu da pročitamo reportažu sa Cebita i to dužu nego u magazinima, sve zahvaljujući radu i naporu Enisu i ostalim koji doprinose i naravno Deloren, syss, i ostala klapa odlično pomažu i rijetko griješe!
     
  12. Red

    Red Novi član

  13. d0ga

    d0ga Aktivista

    fino fino..
     
  14. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    Dobar je iste pravo ljudi...ja sam tamo naučio clockat od procesora do grafulje :smt002
     
  15. Red

    Red Novi član

    Da, imamo dosta strucnih ljudi sto se tice teme overclocking ;)
    Nparedujemo polako, i sve vise ljudi dolazi, valja polako, ta svak je od 0 poceo. Za sad imamo oko 50 aktivnih clanova koji redovno posjecuju site i forum i koji su spremni svakom overclockeru pomoci.
     
  16. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    A šta ima za onu saradnju?Hoće li biti razmjene bannera?
     
  17. Red

    Red Novi član

    Ma evo nismo davno poceli sa radom, a nisam u najboljem vremenu pa se nisam bas mogao puno ni dogovarati sa kolegom, ali evo sutra sigurno cu nesto sa njim da vidim, dobro me napomenu ;)
     
  18. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    pa da,to bi bilo korisno objema stranama