x530...

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by VR6, Oct 17, 2007.

  1. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    A normalno da se grije.
    Iza su subwoofera ona rebra mi služe ko radijatori :smt003
     
  2. Amash

    Amash Aktivista

    Nisam mislio da rasprava ode u ovom pravcu, mislio sam se samo malo nasaliti :)
    O tom pitanju se u mojoj kuci raspravljalo bezbroj puta i uvijek se dolazilo do zakljucka da se sada bolje zivi nego sto je to nekada bilo. Zivilo se i prije dobro ali je, hvala Bogu, sada to bolje. Djed i majka ce ti reci da je to tu negdje u 5 deka :), taj njihov odgovor je dosta subjektivan jer ga zasnivaju i na osnov zdravstvenog stanja, koje je bilo dosta bolje prije 20 god. nego sada ( sto je i logicno, bili su 20god. mladji i imali su vise volje za zivotom, a u tih istih 20 god. se prezivio rat i svasta u tom ratu). Kada se sve to uzme u obzir njihov odgovor moze ici komotno u korist sadasnjosti.
    Sto se mene tice, nisam dovoljno star da se sjecam kako je to bilo prije. Ali gledajuci ljude i stvari oko sebe i uporedjujuci ih s pricama o tome kako je to bilo prije a s obzirom da nam je privreda srozana do ispod temelja, mogu slobodno zakljuciti da je zivot bolji sada nego sto je to bio prije. Sve nam je dosta pristupacnije. Danas da bi kupili farmerke ne moramo paliti auto i zapucati do Trsta, nego prosetati do obliznjih pijaca, bagatele itd. i kupiti pantole kakve god nam dusa pozeli za male pare. Danas svi imamo televizore, neki i po 2-3, vecina nas ima i kompjutere, svi imamo mobitele i mijenjamo ih ko carape u ono doba itd itd. Ulice su sve zakrcenije autima i sl. Ne bih vise da nabrajam jer ovakvih primjera, koji govore u korist sadasnjice, ima mali miliom :)
    Toliko od mene, ne zmajerite na poduzem postu :)
    Pozdrav
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nemojte dalje te price, Ode u OT.