Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ma vidim po piku fola prodavaju 5-10km liste za vlc i da traje duzi period..
    Nije problem ni u placanju ako je sigurice :)
     
  2. Almir

    Almir Komšija

    a ti strimovi kakav je kvalitet ? meni to pored kvalitetnog remuxa i sl ripova dođe ko divix....tako da sam to batalio
     
  3. black

    black Komšija

    Ko hoce bolji kvalitet moze cs uzeti , samo treba antenu postaviti.Svi ti kanali se mogu u HD-u pratiti.
     
  4. kvaju

    kvaju Komšija

    Mislim si uzeti najnoviji rasbery pi, i na njega staviti Kodi i ustekati ga i sakriti iza tv-a.
    Mene zanima ima li tko ovu kombinaciju i dali mu radi kako treba, glatko, bez nekog štopanja i trzanja, ili ne bolje gonjati ove Android Boxove?
    Vecinom bi to kod mene bilo samo exodus filmovi i serije i pokoji tv program
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

  6. Almir

    Almir Komšija

    raspberi radi fino ali nema brzine fluidnosti nekad zna raditi buffering videa. ja bi isao na nesto jace.
     
  7. kvaju

    kvaju Komšija

    @haker, pa to uopce nije puno skupo, volio bih kad bi netko iz svog iskustva preporučio nesto na cemu bi kodi radio bez problema, i da sam miran i nakon novije verzije kodija kad izadje da ce raditi fluidno i glatko.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa na ovom ti radi....
     
  9. kvaju

    kvaju Komšija

    osobno probao?
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

  11. kvaju

    kvaju Komšija

    haj molim te, pa javi kako radi. Ma ne gledam TV skoro pa nikako, neda mi se skidati filmove, niti vući laptop i štekati, nešto bi da uštekam u tv, i da mi samo streama filmove i serije s titlovima, i da to radi kako treba.
    jeli ti koristiš neku alternativu kodiju?
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koristim torrente :D Ne gledam TV, što gledam serija i filmova to skinem zbog kvalitete, ipak se ne može kodi mjeriti sa dobrim BR ripom. Kodi imaš i za PC pa instaliraj probaj, isto je sve kao i u verziji za android. Ščus zajebancije sa addonima i svako malo neki update ili prestanu raditi, nemam ja živaca za to.
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma Kodi je brutala, u mene je na Fire TV-u. Nabacis Exodus i Sportsdevil add-one i miran za filmove, serije i sport.
    Kad mi je bas zurba nesto odmah pogledati cega jos nema na Exodus-u (Sherlock par minuta nakon BBC-a :mrgreen:) onda lagano torrent na kompu i opet iz Kodi-a play sa lokalne mreze.
    A i na Prime-a watchlist-i imam brdo filmova nepogledanih.
    Kad spojis sve izvore ima sta gledati do penzije kad bi ti release cutout bio danas :D
     
  14. anel007

    anel007 Komšija

    Vala ja kodi sad ne bih mijenjao bi za jesan torrent koliko god bolje kvalitete bio.

    Da se razumijemo ne gledam ni ja na kodiu cam kvaliteti ali cim se pojavi bolji rip po torentima ima ga i na kodi addonima.

    Uz addone koji su iznad pomenuti ja bih dodao jos specto koji mi je odlican i od kako sam ga prvi put instalirao nekad proslo proljece/ljeto nikad ali bas nikad nisam primjetio da ne radi.

    Podesis jednom sto ti treba i od tad se samo zavalis ispres tv-a i gledas, a racunar ne mora raditi, ne moras odezavati ratio niti seedati (ako koristis privatne trackere za torrente kao ja) itd.

    Sent from my Alcatel Idol 3 using Tapatalk
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ovaj navedeni Android TV BOX koji košta 30$ prelazimo tu famoznu granicu Carine od 50km.. koliko se carine još placa na tu cifru?

    Pokušavao sam KODI nekoliko puta al nije mi sjeo, pa sam ostao kod obicnog skidanja filmova i tekme gledam preko ace stream :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Model od 2gb i 16gb je 55 dolara, taj od 30 je sa 1gb rama, to ne bih. Ja ga kupio kod nas za istu cijenu, dao bih i koju marku više da ne čekam mjesec iz Kine.
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kao i sve android based razlika izmedju 1 i 2 GB RAM-a je nebo i zemlja.
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ako se koristi samo kodi ima li puno razlike?
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nipošto 1gb, radit će, ali sve ostalo zaboravi.
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ja sam Fire Stick vratio jer mi je bio prespor.
     
Thread Status:
Not open for further replies.