Xbox 360 specs

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, May 10, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

    Navodno, ovo su detaljne specifikacije novog Xbox-a koji se ocekuje u novembru ove godine.

    da li neko razmislja o eventualnoj nabavci?
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Nikad !!! vjeciti PS-ovac
    Inace gadi mi se onaj proizvod velicine VHS uredjaja iz zlatnih 80etih
    tako da ostajem na Japanskom cudu tehnike.
     
  3. Sleeper

    Sleeper Komšija

    I hate Microsoft!Dakle nema teorije.
     
  4. vnm_

    vnm_ Komšija

  5. kenci

    kenci Aktivista

    ps3 ce biti 3 puta jaca :)...
    samo na E3 nece prikazati dizajn ps3, jer jos nije napravljen.. bice neki video itd.. neka prezentacija.. ;)
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    meni je sad mrsko traziti, ali na http://www.gamepro.com ima neoficijelna slika PS3 prototipa koji bi se mozda mogao pojaviti na E3. treba malo vise to potraziti.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    koliko sam ja cuo, sony nece prikazati ps3 na e3, osim mozda poneki trailer iz novih igara "na ps3" i sl.
     
  8. jeretik

    jeretik Komšija

    Mocno i ultra brzo, al nesto mi se cini da ce hin PS3 ipak poderat.
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    kod nas ionako jedva da ima igara za xbox (osimn na asterixu) a da ne govorim kako ce bit za xbox360

    ps2 je dosta zastupljen


    iamm jedno pitanje: posto se prica da ce ps3 imat blueray citac, a on je nekompatibilan sa obicnim dvd-ovima (red ray) dali ce se moc igrat igre od dvice i keca na ps3????

    hocel se xbox znat xbox2 ili 360???
     
  10. kenci

    kenci Aktivista

    xbox ce se zvati xbox360...
    za ps3 neznam.. mislim ne zna se jos, da li ce citati stare igre...
    ps3 dizajn nece biti prikazan, jer jos nije napravljen..
    bice samo prezentacija sa nekim videom itd..
    one KOFOL prototip slike su od ljudi koji nemaju zivota, jer treba im reklama da saznaju ko su i sta su..
    uzmimo npr gamespot, gamespy ili IGN.. nijedna od tih stranica nije nista napisala o ps3 dizajnu, jer ga nema jos.. ako iko sazna, oni ce saznati prije ostalih :)...
    pametan je onaj kutaragi, ili vec tako nesh.. :) to vam je onaj sonijev predsjednik
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Japanska magija rekao sam vam Ja, treba imat malo ljubavi kad neshta pravish, sto ona gamad iz Redmonda sigurno nejma.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kutaragi nije vise predsjednik SCEI-ja. Sada se posvetio igrama i dizajnu PS3.