xbox

Discussion in 'Igre i konzole' started by Lalovic_Stanimir, May 7, 2009.

  1. Znaci imam prvu verziju xbox .... i zanima me jedna stvar svakako imam legalne CD orginalne i htjeo bi da pokrenem njihov backup i to sve radi za sada .... nego moj je problem u tome sto je xbox najvjerovatnije softmod-an a zelio bi da ga vratim na fabricke postavke ... imam hd key ali me interesuje ako ga formatiram ode mi softmod .... neznam niti ja koji je pa sam popiso njih par .... soft mode instaler deluxe 3, pa imam neki evoxdash.xbe ... pa zatim unleashX.xbe ... nista ja nekontam sta je sta na ovom xbox-u .... kud ga zamjeni za ps2 .... jest da je bolja grafika ali je zato komplikovan do bola .... :) eto ako je ko shvatio moj problem neka pomažeeee..... ovo je najbolje sto sam ga uspio opisat (problem)!!!!
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Ne mozes vratiti na Xbox na factory/default settings (kljucne rijeci za Google), a da pritom zadrzis sve te dodatke koji ti omogucavaju pokretanje tih kopija "legalnih naslova".
     
  3. cajo

    cajo Novi član

    unleash i evox su ti vrste dashboarda ili u neku ruku da kazemo operativni sistem koji se upali kad pokrenes xbox.
    e sad, ko sto kaze enis ako vratis na originalno stanje nemas nista od backupa, a postoji mogucnost unutar tih dashboarda da se vrati box na originalno stanje .......,