XBOX360 problem!!!

Discussion in 'Igre i konzole' started by Sword_of_Elendia, Jan 24, 2008.

  1. Sword_of_Elendia

    Sword_of_Elendia Novi član

    Imam problem s xbox-om 360, pri paljenju se pocnu paliti 3 crvene lampice, na siteu pise da je to greska kod software, no desi se da nekada i radi.
    Pitanje: Da li se ikome desavalo bilo sta slicno i koje je rjesenje ovog problema ....??

    Unaprijed hvala
     
  2. Esh

    Esh HWB

    hahah, "da li se ikome desavalo" :D moj xbox 360 skuplja prasinu zbog toga..

    uglavnom, mozes probati sa par procedura ovdje: http://support.microsoft.com/kb/907534, no ako ti je konzola pod garancijom odmah trazi da ti je zamjene posto ce prije ili kasnije prestati da radi.
     
  3. Sword_of_Elendia

    Sword_of_Elendia Novi član

    znaci nema sanse da se to popravi .....
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ahahaha zar se i tebi to Enise desilo? tragikomedija. :lol:
    a sto se tice popravke, znam da u Beogradu postoji izvjesni lik koji strucno radi prelemljivanje GPU-a, ali u zavisnosti od "tezine" problema neke se konzole ne mogu popraviti. znaci pozovi se prvo na garanciju ako je moguce...
     
  5. Esh

    Esh HWB

    posalji mi detalje za tog lika ako imas na pm pa mozda nekad zaprtim, a xbox je defektan vec ima 9 mjeseci posto ga nisu htjeli besplatno popraviti jer bih nije na ms mapi :s
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    raspitao sam se, pa kad dobijem povratnu informaciju javicu se. popravak navodno kosta 50E. :shock:
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nije puno, ako ga može popravit. Moj blizak prijatelj ima isto riknut box, a u Beograd mi nije problem otić jer idem često. Bio bi zahvalan kad bi me spojio sa tim likom :wink:
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    evo javno da promoviram lika, posto cini dobro djelo ljudima koji su uzeli taj piece of shit. :lol:
    [​IMG]

    pa javite kako je proslo, ako kojim slucajem naletim na 360 za 100E. :smt003
     
  9. mgcemir

    mgcemir Novi član

    061138414 nino otes , frajer mi nedavno rece da provalio kako da napravi te prstenove crvene, neznam koliko naplacuje al eto ti broj pa pitaj
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    hajd da i to cujem da je Nino skonto kako popraviti RROD. sumnjam da to moze biti dugog vijeka. pa hebote, neki dan me zove da pita kako da popravi unistenu bateriju od PSP-a (naravno pokusao je "pandorisat"). :lol: