1. dams82

    dams82 Komšija

    Jel to onaj ihealth toplomjer,trzam na njega par dana,ali nisam se još odlučio da "kliknem" :)
    Ja sam neku BT slušalicu naručio,čekam da stigne,prave ljudi svašta,mobiteli su samo dio ponude...
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma prave i kišobrane, i dobri su. Sve sto imam njihovo je fakat kvalitetno.

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
    dams82 likes this.
  3. efo

    efo Komšija

    Hvala momci. Bas ga je zabiberio Xiaomi sa ovim imenima.
     
  4. efo

    efo Komšija

    Btw, ova stranica aliexpress.com, koliko je sigurna? Jel ko kupovao tamo?
     
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Koristite li ovaj cleaner?

    Uvijek nesto nudi da se briše.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne treba ti to i taj sejver za bateriju samo sranja pravi, to sve na off
     
    Eldorado likes this.
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    To ti je treca online trgovina u svijetu poslije amazona i ebaya. Klikcem kod njih vec pola godine i sve je stiglo u roku ili ranije. Ima i mobilnu app koja sadrzi sve sto treba. Jedino je bed sti ne moze pay pal nego imaju neki svoj ''ali pay".

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
    efo likes this.
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sve Xiaomi sto sam kupio kupio sam preko AliExpress

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  9. dams82

    dams82 Komšija

    Ja sam tek počeo da klikćem i imam neki osjećaj da ebay polako počinje da me gubi kao kupca(imam preko 500 transakcija)...posebno zbog tracking brojeva i ovog uvođenja famoznih 1.8KM,na aliju većina stvari ide sa pravim tracking brojevima... većinom se plaća dostava,ali ukupan iznos je tu negdje poredivši sa ebay,bolje platit kvalitetnu poštarinu nego isti iznos dati trgovcu,a moguće i da je alipay povoljniji trgovcima od paypala pa je cijena artikala pristupačnija. @dino73n hvala za preporuku :)
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pazi, znam da MIUI camera radi kompresiju, jer raw jpg bez kompresije zauzima veći prostor, pa oni uključe kompresiju da slike zauzimaju manje prostora, uzmite svaki mob, instalirajte open camera, i stavite na 100% kvalitet. bit će bolja slika od standarde camera app.
     
  11. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Zadnji update kao da malo više bateriji jede.

    Prije 30% mogu 3 sata izvuci SOT a sad evo gledam na 30% izvlacim 2 sata i 20 minuta.

    Otprilike iste app iste stvari radim kao i predhodnih dana.



    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    adsubzero likes this.
  13. black

    black Komšija

    Evo Redmi 5 Plus na vodafone.de mrezi u Kemptenu[​IMG]

    Sent from my HTC 10 using Tapatalk
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja sam ovako nesto oduvijek trazio, prije mi je zapeo za oko Pebble Time, ali kupio ih Fitbit i ugasio haman. Nemaju više softversku podršku mislim.

    Samo da imam neku obavijest za poruke, pozive i eventualno podrška za 3rd party apps za google duo, whatsapp, viber, messenger i to je to i sa strane ove notifikacije.
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    Xiaomi mi band

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Sta je ovo sa yt ne mogu klip od 4 min pregledati da mi ne izbaci bar jednu video reklamu, kakvo smece.
     
  18. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Adblock? 2018. je godina :)
     
    Aldiin likes this.
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    U Bosni je jos dobro, valjda nema dovoljno lokalnih reklama, u Njemackoj bas smorise.
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Neće mi wifi na mobitelu. Sve uredno jutros, samo se u jednom momentu disconnecto sa mreže i neće da se poveže...

    Rr sam phone i ove postavke, forgeto wifi, uredno ga vidi, obtaina ip i samo piše saved.

    edit: do rutera je bilo.
     
    Last edited: Jul 14, 2018