1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    9.6.2.0 kod mene na Redmi 5 plus.Ne znam hoce li skoro dobiti ovaj tel update na oreo odnosno na miui10!?

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    9.5.19.0 upravo uradjen update na redmi note 5

    Update optimizacije aplikacija i sistema.
     
  3. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Ima li ko Roidmi 3S da koristi? Kontam se između nabavljanja njega, ili nekog jeftikanera...
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Evo sad gledam, izgleda da na njemu nemas hands free call (nema mic), ali imas fast charging u odnosu na 2S. Tako da dobijes samo music player i charger. Ja imam u autu bluetooth konekciju za media, pozive i kontakte tako da mi ne treba ali je cool stvarcica kome to fali. Ja bih ipak ganjao nesto sa hands free call, rahatniji si :)
     
  5. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Iskreno, samo za muziku mi i treba, kakav god da radio uzmem, nervira me što se ne uklapa u ploču auta, ovako utaknem i rahat. Hvala ti.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    7" je previše, tablet na kojem možeš obavljati pozive.[​IMG]
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da. Zato i kazem, trebaju napravit nesto poput Note 5 al kao ~5.4" uredjaj. To bi bilo taman.
     
  8. kio

    kio Komšija

    Narucio 2x Xiaomi Redmi Note 5 (636,4/64gig) u Genelec, cca 480 KM po komadu. Trebali bi doci u ponedjeljak pa javim utiske. Mislim da sam vidio da im pise "Dual AL cameras" :) nisam siguran.
     
  9. Decerto

    Decerto Komšija

    Vidio sam danas neki tablet od 7" i naumpao mi ovaj xiaomi...stvarno je ogromno.Da to vucaras po dzepu i odgovaras na pozive,malo je previse :D
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    I ja sam danas pazario Note 5 u Univerzalno u BCC, 450KM 4/64GB. Digli cijene kako je svijet krenuo kupovati.
     
    kio likes this.
  11. kio

    kio Komšija

    Kada su best buy :D .
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa zar note 5 nije uvijek bio tako cijenom, skuplji od 5 plus!?
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    nije dizana cijena note 5 u univerzalnom
    dignuta je cijena redmi 5 plus modelima za 20 KM a note 5 je od pocetka ista cijena a 5 plus 4/64 je jos uvijek best buy na trzistu i za 360 KM nema konkurencije
     
  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    5 plus 4/64 360 jel? A note 5 3/32 je 370km..
     
    kio likes this.
  15. kio

    kio Komšija

    Ja mislim da je redmi note 5, best buy iz razloga sto dobijes sd636, dobijes puno bolje kamere (kome je to bitno) za 50 tak KM skuplje od 5 plus. + blue
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja sam se bio kontao izmedju Samsung Galaxy A6+ i Note 5. Na kraju uzmem Xiaomi, ne vrijedi Samsung 150KM vise sa SD450. Displej jeste bolji, predpostavljam i kamere za nijansu, al nije toliko velika razlika.
     
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Dešava li se nekom da ponekad mora kliknuti 3-4 puta na sliku kad ju uslika da bi ju otvorio?
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    meni ne
     
  19. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ako ti je ukljucen HDR mislim da mu treba nesto vremena da "obradi" sliku nakon okidanja. Naravno ako mislis na otvaranje slike odmah nakon slikanja.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma