Youtube (JUBITO) fetiš

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Oct 30, 2006.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    kad te krene, bas te krene :)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Znaci imao alergijsku reakciju na nesto, i srce mu stalo na 14 minuta. Kad su ga ozivili, poslije toga onda bio 12 dana u komi. Kad je prizdravio, na grebalici osvoji auto, i kad su ga za TV zamolili da opet zagrebe da mogu snimiti, osvoji 250.000$.

    Nemozes vjerovat. :D
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    E pa svaka mu cast za ovo....


     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Realno se iz ovog ugla ni ne vidi koliko ima iza prostora.
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    jako malo prostora i sa lijeve i sa desne strane ;)

    a gledaj ovog majstora od pilota. problem sa lijevim stajnim trapom. perfektno slijetanje sa minimalnim ostecenjem i bez povreda




    btw evo sta se desi kad pop ne voli pop & rock :smt005 :smt005 :smt005 :lol: :lol: :lol:

    https://www.facebook.com/zarko.ristic.9 ... nref=story
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ovako bi i mi kod nas trebali poceti, jer nemamo mrvu kulture saobracaja, a trbuhaneri od policijaca su cesce po kafanama i restoranima, nego sto rade svoj posao. Evo sta se desilo jednom koji je parkirao na mjesto za osobe s invaliditetom...

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I to je kao pametno uraditi, nikad ne znas sto je covjek tu parkirao, mozda je njemu nesto hitno bilo
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    kako da ne, izvini molim te ;) ocito ga je neko od aktivista vidio kako pije kaficu u obliznjem kaficu. Uostalom, mislis da bi upalilo kod saobracajca to bilo mi hitno? sto nije ostavio zmigavce upaljene? .. evo danas idem iz grada, i jedva se moze proci od auta. Petak, dzuma, nemoj platiti 1KM parking (1KM JE CIO DAN ovdje, a ne ko u sarajevu 1KM 15min...) to samo govori o nasem seljakluku...

    https://www.dropbox.com/s/r9l5js4mfvfh4 ... 7.jpg?dl=0
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    kod mene ispred ulaza u dvoriste redovno neko parkira i blokira mi ulaz, cak i komsije :D
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Iz tog videa se nista ne vidi osim da je nekom isarano auto. A nemas mi sta govoriti kakvo nam je drustvo. Kod nas se malo previse rahat, treba po dzepu udarati za sve moguce, pa nece nikome pasti napamet. Najjace je kad dijaspora dodje i pocne bacati smece kroz prozor iz auta, a tamo zive po PS. Naviklo se na ciganluk ovamo, znaju ljudi da ti nece niko nista.
     
  14. anel007

    anel007 Komšija

    vracam se iz srebrenice prije koji mjesec (ono vrijeme kad je uskrs bio pa dijaspora ima pauzu), ispred mene audi neki sa svicinim tablama kad u po frke vidim zuto nesto leti meni na sofersajbu, lola lagano bananu pojeo i sa korom kud ce nego kroz prozor :mrgreen:

    a za ovo sa videa hitno mu moze biti jedino ako je otisao u bolnicu pa pod doktorov noz automatski jer sigurno nije stao 5 minuta pa su mu oni za to vrijeme izlijepili auto
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma ja, a tamo reciklira, razdvaja papir, staklo, plastiku, cim predje granicu, drugi covjek.
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Samo po džepu ;)
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    da bogdom moze i po glavusi i po grbaci ;)
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    najbolje po autu :D

    EDIT:
    [​IMG]
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  20. selvin

    selvin Moderator

    Ovo u Tz je udaljeno jedno 20m od parkinga gdje je 1h 2KM, a voza se auto od 100k+ :D