YouTube kanal - GameAddicted

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Aldiin, Dec 6, 2014.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Re: YouTube kanal

    Važi hvala vam svima puno. To što se tiće naglaska i svega, to su mi neki rekli vjerovatno se malo i bojim ono same reakcije, pa pokušavam da pričam što bolje i tako to.
    Snimao sam već video za Assassins Creed Unity, pa ću u novom videu primjenit sve što ste rekli. Mislio sam upravo to da napravim više isjećaka igre i tako nešto pa ću vidjeti.
    Uglavnom pokušavam se popraviti, svaka pohvala ili kritika je dobrodošla. Još jednom hvala.
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Re: YouTube kanal

    https://www.youtube.com/watch?v=uHPsm2e ... ZCTI-57B-Q

    Evo ga novi video! Malo je zeznut mikrofon i to sve, jer sam igru snimao na početku kao što sam rekao pa baš nisam bio u tom fazonu editovanja.
    Vidjeli ste na novim klipovima da sam se popravio :D
     
  3. Pionir

    Pionir Overclocker

    Re: YouTube kanal

    Zrakni ovaj sajt i njemu slicne, evo bas gledam sta se novo ocekuje ... :wink:

    http://www.youtube.com/channel/UCKw1Zh2KWkmgOC4FhIH1QOw

    Mad Max | E3 2014
    Dying Light | E3 2014
    Batman Arkham Knight | E3 2014
    The Sims 4 :)

    Jesi pokusao "nekoga" kontaktirati na mail za demo ?
     
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Re: YouTube kanal

    Dying Light
    Batman Arkham Knight

    Te dvije igre jedva čekam, ako neko nije uzeo ima trenutno da se uzme za 10$ svaki prijašnji Batman i to GOTY + DLC-ovi svi!!!
    Usput baš mi fali shadowplay :(
     
  5. Venom

    Venom Aktivista

    Re: YouTube kanal

    Ono " RLD! " u cosku gore lijevo je onako zanimljivo vidjeti :mrgreen:
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Re: YouTube kanal

    Ma ne može se svaka igra kupiti, Assassins Creed sam htio preorder i sreća eto nisam, nepodnošljiv je za igrati nekad stvarno..

    Usput sad će novi giveaway, prošli put je dobio kolega Nermin sa foruma njegova nafaka bila 8)
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: YouTube kanal

    Napredujes druze. Samo naprijed i budi istrajan! Svi su krenuli tako sto su grindali, pa po malo povecavali svoj viewership. Ja imam neke kanale koje pratim ono bas od pocetka njihovih, kao sto je bigMooney06. Bio covjek istrajan, i sada je meni jedan od boljih BF komentatora/kanala.
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Re: YouTube kanal

    Ma uhvatio sam sad ritam to mi je najbitnije, već znam par sljedećih igara koje ću snimati. Sad ćekam neki horor pa malo to da snimim.
     
  9. Pionir

    Pionir Overclocker

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Re: YouTube kanal

    Ja ne znam ko ti ovo gleda pa se peglaš sa postavljanjem clipova i traćenjem vremena na video editing.
     
  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Re: YouTube kanal

    Nema veze druže, hvala na komentaru :)
     
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Giveaway 20$ !!

    Pozdrav raja.
    Prije svega hvala vam svima za podršku do ove meni velike brojke. Odlučio sam dati 20$, vi koji mislite da je fejk, pogledajte prijašnji giveaway, dobio je momak sa ovog foruma nagradu, mislim da se prezivao nešto kao Teletović ali nisam siguran. Uglavnom imate temu kod mene pa pogledajte. Jako jednostavno je učestvovati isto kao prošli put, like, kom i sub. Evo link i sretno svima:

    https://www.youtube.com/watch?v=jDmG40Gd71Q

    Hvala vam još jednom.
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Sastavio sam ti u ovu temu sve, ne moras otvarati nove za svaku vijest i dodao sam ti u naslov teme ime kanala.
     
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Važi, danke :D