Za 150Km ,Sta mogu dobiti????

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Hells, Jun 27, 2005.

  1. Hells

    Hells Aktivista

    Hajd mi preporucite mobac za 150KM ili manje,ali sto bolji,da ima npr video zapis itd.
    Ja nasao siemens st60,sve je uredu,ima sve sto je potrebno,i cijena je super,ali ne fercera dobro kako ljudi kazu,software itd.
    Pa sad trazim drugi.
    Trenutno imam mc60, :D
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    izbjegni siemens i samsung i sve 5 :wink:

    za te novce se t630 možeš dobit... pogledaj malo i nokijin tabor. ali sumnjam da ćeš za 150km snimat video.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    mislim da bi se t610 nov za te pare mogao naci, a t630 na crno vjerovatno 8)
     
  4. Hells

    Hells Aktivista

    ako nadjem t630 za te pare uzet cu,a nije ni t610 puno losiji,uglavnom bolji od mog mc60.heheh,lijepsi :D
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    t610 je nako
    imam ga ja, uglavnom joystick zajebava pravo, i vani preko dana se skoro nista ne vidi
    za t630 neznam
    uglavno oni su isti osim diplaya
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ko sto rekose gospoda gore - SE T610 ili T630. Sad je na tebi da nadjes polovno ili novo. T630 se fino vidi na suncu zbog TFT ekrana, naspram STN koji je u T610. Ima jos nekih sitnih poboljsanja. Uglavnom ako nadjes crni T630 za te pare, to bi bilo najbolje. I nikako Samsung i Siemens (pogotovo Siemens).
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Samsung-Sminka (Karina)
    Siemens-Karina
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    puno bolji je displej na 630... ima jaran 610 i osim što se ne vidi baš najbolje display, sporiji je od 630 (baš mi se čini da display ghost-a).
     
  9. vnm_

    vnm_ Komšija

    sve to stoji ali tesko je naci za 150KM a da je dobro ocuvano (novo svakako nemoguce), bas zato jer su ti mobiteli beton pa im se cijena drzi...

    st60 je najveci krsh od mobitela koji sam u zadnje vrijeme imao u ruci, jest da su funkcije sve tu i tome nemam prigovora ali krsh je krsh, kao da igracku drzis u ruci, znam tipa vratio ga poslije 2 dana nakon sto mu je pobrisao pola imenika i sve sms poruke :)

    ako ces vec na te siemens fuseraje uzmi c65...po review-ima je solidan, nov je oko 180KM, mislim ne bih ga uzeo pored t610/630 ali eto ako si vec puko na siemens...
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    ja sam svoj t610 uzeo u martu za 180, bio je skoro nov
    dakle smatram da za njega ne smijes dati vise od 140-150
    t630 mislim da se moze naci solidno ochuvan za 180km

    a ako te interesuje kvalitet slika sa t 610 evo

    http://img153.echo.cx/my.php?image=slika66yh.jpg
    malo ugrijalo :D
    sorry sto nije otvaralo sliku, ja seljak nisam ni provjerio
     
  11. Shenron

    Shenron Komšija

    Ne bi uzeo T630 nikad! Radje bi osto na tom sto sad imas nego uzeo T630! To nije mobitel to je SRANJE! ... mobitel je spor, glup, nespretni meni...ma sve mu je loshe...to nikad u moje ruke nece! :evil:
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uvijek ima K700 ili 750. :roll:
     
  13. Esh

    Esh HWB

    eno gledam k700 polovan 300, a k750 nov 700..
    lomim se da predjem na k750 :D
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    iako ne volim Samsung, uzeo bih rado onaj novi D720 sa Symbianom. :wink:
     
  15. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    k 500i je dobar.samo zeza s memorijom
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nije los, samo sto je kamera kaka. :wink:
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    nGage rules 8)
     
  18. Shenron

    Shenron Komšija

    nGage je isto veliko sranje. Najgluplji "mobitel" koji sam do sada vidio. Velik je, smotan, ruzan. Nije ni mobitel nije ni konzola. Stvarno jedan od najgorih "mobitela" sto sam ikada vidio.
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    uvijek ovako bude
    covjek je pitao za mob do 150km
    a mi odosmo na? :D
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    fino mu je receno sta i kako. sad je na njemu da odluci sta ce. sad se mozemo izivljavati na topicu.
    a ngage je super stvar itekako - samo da igras Worms World Party i Sonic-a N dosta je. a ko zna igre mu dzabe. a ima sve sto treba (kamere ionako ne valjaju ni na jednom telefonu do Nokije N90, tako da ne predstavlja problem).