Zalman ili ostavit kak jeste....

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by OmChO, Apr 18, 2006.

  1. OmChO

    OmChO Aktivista

    Dakle imam asus 6800le i sad kontam...bi li nju vise hladio zalman ili je bolji ova sto je doso hladnjak(ne znam jel pasivni il aktivni btw kako se to raspoznaje?) sad ce te pomisliti normalno bolji zalman....ali asus onako dobro hladi pa sad ne znam ocel biti ako nista bolje sa zalmanom....hvala...
     
  2. Venom

    Venom Aktivista

    samo pitanje.. sta ce ti?

    pa logicno je zakljuciti, sta je aktivno i sta pasivno, tebi nije pasivno (valjda)

    aktivno - vent
    pasivno - heatsink

    tebi je jedna od ove dvije
    [​IMG]
    [​IMG]
    i valjda se vidi da nije pasivno... :wink:
     
  3. Chem

    Chem Komšija

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Zalman je tishi, i trebalo bi da bolje hladi. Cekaj da se sulu javi. On ima 6800 i zalmana.
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  6. FearLess

    FearLess Aktivista

    moracu i ja jednu generalku ko sulu napraviti

    moram zamijeniti onaj cooler na albatronki uzasno se mrda i samo sto nije ispao
    ko nezna kako albatronka izgleda evo pic [​IMG]
     
  7. OmChO

    OmChO Aktivista

    @ venom tnx i moja je donja...
    @sulu nice naime imo sam jedan problem sa zalmanom imo sam isti taj ali nije se vrtio uvijek ne znam mozda sam ja negdje kikso mozda ne uglavnom otiso je taj zalman vjerovatno cu nabavit novi8isti) btw jos imam 7700alcu led zalman ali skontajte nije instaliran na proc ^^ to kad odem na servis sve zajedno.....btw sulu jesil ti sta skido/dodavo na ovaj zalman???
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Sta cu skidat/dodavat? Nista sve po PS-u.