Zamjena za bolje uz doplatu

Discussion in 'Računari i komponente' started by Aldiin, Dec 16, 2014.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pozdrav raja.
    Dajem neke svoje komponente uz doplatu za jače i bolje.
    Neke imaju još uvijek garanciju i račun.

    SyncMaster 23 zamjena za veći sa ips matricom
    Thermaltake SE 630W bukvalno nova zamjena za neku 80+ gold min 700w.
    Thermaltake Dokker za veće kučište

    62-552/320
     
  2. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Samo da upozorim raju da je dečko skroz neodgovoran i da je petljanac. Nikako ne preporučujem bilo kakvu suradnju sa njim.

    Prodavao je komponente na forumu viewtopic.php?p=441579#p441579, uredno sam mu nasao musteriju (koja je invalid btw) koju je on zavlacio danima te danas, te sutra, te dodji mi kasnije, te javim ti se bla bla bla, a lik bi platio kesom uredno. Sad zamislite kako je liku koji je 100% invalid letati po gradu i oslanjati se na nekoga ko te zavlaci. Na kraju smo otisli u winwin i kupili nove komponente. Cak sam ga i ja zvao te mi je istu suplju prosipao. Mogu misliti u slucaju da je kupio od njega i da neka od komponenati nije valja sta bi tek onda bilo...
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni se na pik javio za grafu sve ga interesira. Cak sam i kameru palio da vidi kako izgleda. Sve dogovorili otada se ne javlja kao imao smrtni slucaj nema ga lafo na piku radi toga a online svakih 15min. Radi se o nekom balavcu i ja isto savjetujem da se izbjegne.
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Neznam jelio ovao taj lik, ali mene je jedan jebavao za haf 932 za ovaj docker, kao sve ok ali nije crno iznutra pa jebote 6km. je sprej ako j eto problem, a haf 2x skuplji jedina mu fol zamjerka boja iznutra.
     
  5. veki81

    veki81 Aktivista

  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Pa ni jedan haf nije crn unutra orginalno.
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    jest hafx.
     
  8. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Kod mene HAF 912+ crni unutra