Zeljo ili Sarajevo ?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by zilo, Dec 3, 2005.

?

Navijam/simpatiziram...

  1. Zelju

    25 vote(s)
    100.0%
  2. Sarajevo

    0 vote(s)
    0.0%
  3. Mrzim fudbal

    0 vote(s)
    0.0%
  1. ---

    --- Aktivista

    ...digni pogled ka tribini, ugledat ces tamo mene...
     
  2. kamikaza

    kamikaza Aktivista



    Ti si sigurno dao glas sarajevu :smt026
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    [​IMG]
    O5.06.1998. SLIKA STOLJECA - ZUBANE HVALA TI!
     
  4. Guest

    Guest Guest

    ama ljudi ORAŠLJE NAJBOLE :lol:
     
  5. postal dude

    postal dude Aktivista

  6. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Navijam za Zelju i idem na svaku domacu tekmu ... a moram napomenuti da Sarajevo mrzim vise nego sto volim Zelju.. U zadnjem derbiju su pokazali koliki su cigani, jer valjda im je ofirno izgubiti od KOMBINOVANOG sastava PODMLADJENOG Zelje.. Kolika blamaza , kaze Saric:"Ja sam prisao i odjednom me nesto udarilo , ja sam pao i onesvjestio se .. kasnije sam povracao" hahahah sve nas je slatko nasmijao hahaha .. prvi put vidim da se neko onesvjestio od onakvog "udarca" .. Ako ste gledali snimke mogli ste vidjeti da je udarac bio OTVORENOM SAKOM i da ona modrica nije mogla biti onolika.. a za povracanje mu svaka cast .. Da mu nije ko gurao dva prsta u grlo dok je lezao?! Nisam to mogao vidjeti sa Juga ! Nije im lahko , jer nije malo 5 godina .. a evo blizi se i 6-ta godina znamo vec cega :D
     
  7. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ni jedno ni drugo a ni sloboda. Čitava naša čiga puši kao i sam nogomet kao sport. Toliko od mene i prestanite gledati to smeće u kojem se trči gore,dole. :twisted: :twisted:
     
  8. zilo

    zilo Komšija

    Kad je bilo dobro navijali smo,ali cim nesto ne valja svi te pljuju.
    Dobro sve mi je jasno i te krize,proce to nekad imat cemo i mi finu ligu ako Bog da,ali jedno mi nije jasno,pa sto joj dadose naziv PREMIER.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kada docekam da Zeljo ili Sarajevo odu u Ligu prvaka, onda se mozda vratim starom navijanju. :?
     
  10. postal dude

    postal dude Aktivista

    pa dobro,fudbal je samo za muskarce:
     
  11. Guest

    Guest Guest

    naš fudbal nije ni za starce trce po terenu ko usporeni snimak a refleksi....
     
  12. n1dal

    n1dal Aktivista

    Ma ne mogu ovdje ,Samir mi je hawer sa GA ...ali Samire stvarno nisam ocekivao takav odgovor od tebe :mrgreen:

    Pa jarane sta ti gledas,treniras ?
    Domine ? :mrgreen:
     
  13. zilo

    zilo Komšija

    Zeljo hoce :D al za Sarajevo nisam bas siguran :smt003

    Nego,tek generacije koje dolaze trebale bi da pokazuju nesto,znaci ''djeca'' koja sad imaju 16,17,18,19 godina i mladji.Rat i post ratni period upropastili su nekoliko generacija.Nije lako ne trenirati 4-5 godina ili trenirati u sali pa onda istrcati na travu.Djeca trebaju poceti trenirati od nekih 7-8 godina,nije svako Henrik Larsson pa da pocne igrati od dvaes prve.