"zenski" mobitel

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Vedo, Jul 10, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Treba mi kakav crveni / rozi / zlatni mobitel, do nekih 6-7-8 stoja. Da ima veci display, dobru kameru & blic. Ostalo nije bitno. Rovio sam gsm arenu al sve sto nadjoh je crno ili sivo. Jedino sam vidio da ima SE Arc u rozoj izvedbi, al hajd' nadji kod nas pink Arc.. Imate li vi kakvu preporuku?
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa imaju one roze silikonske futrole za vecinu mobitela.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Treba mi neki da je bas originalno u ovim 'zenskim' bojama, bez futrole.
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  6. Vedo

    Vedo Moderator

    'ebat ga kad mi izbaci telefone i iz 98-e :mrgreen:
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    [​IMG]
    da dodam jos "telefon svih telefona":

    [​IMG]
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    thx druze! HTC ima beton telefone, al takvo smece od displaya prave, zipa ovdje HTC Desire HD-a: http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sI ... Phone=3468

    Od ovako ovih jacih telefona mi je SE Arc onako elegantan & zenski malo. Imal ko iskustva sa njim, zanima me samo dal je touch display responzivan / precizan kao na Galaxy Su / iPhonu?

    @Ico - trazim ipak nesto malo novije & bolje od te Nokia-e :smt002
     
  10. Reznor

    Reznor Overclocker

    koliko znam prvi Wildfire se pravio u crvenoj boji, znaci pogledaj i Wildfire S da li ima u crvenoj boji ako to moze doci u obzir.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Mnogo blijedi displayi na HTCu, stvarno ogromna razlika naspram iPhona / Galaxy S-a. pa bi zato zaobisao HTC, iako u svim drugim segmentima rula..
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Blijed je Vedo svaki LCD.
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. kAcA

    kAcA Aktivista

    Mozda ova Nokia c3. Pravi zenski telefon :D
    [​IMG]
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To je low-end, on trazi mobitel od 600KM+. IMHO, roza N8 je najbolji izbor. Zeni ionako nije bitan OS i ostale drangulije, a ima AMOLED ekran i odlicnu kameru.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Dosta sam rovio po netu, citao review-e i sl., pa bit ce il N8 rozi ili Galaxy S II, pa pink futrolu preko onda :) SE Arc mi je bas ono zenski, sexy :p , al ne svidja mi se lag na njegovoj verziji Androida, to su spomenuli u svakom review-u..

    Thx svima
     
  17. efo

    efo Komšija

    pa n8 skoro duplo jeftiniji, a jedini nedostatak mu je os, a to zensko, sto rekose, ne zanima
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    SGS2 je garant overkill, a N8 ima odlicnu kameru. Naravno i upola cijene jednog SGS2.
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    pucaj na dobru kameru, usklađene dimenzije i tezinu, to im je uglavnom bitno. Os i ostale mogucnosti tipa GPS, Wi Fi, i slicno zaboravi.
    a ne znam sto svi furaju pink, to više furaju mlađa djeca, moja se djevojka zgrozi od te boje..
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Imala mi djevojka N90 davno, pa se sjecam da joj se zgadio Symbian jer je prokleto bio spor a i ruzan.. tako da sam joj danas provukao kroz pricu Symbian, onako usput, i kaze da ga ne bi vise ikad i da joj ga ko i pokloni :D

    Nista, volio bi joj uzeti iPhone 4 bijeli (al govno kosta preko 1000 KM ) ili SE Arc (al mnogo lag-a pri radu) pa je pala odluka na SGS II, pa cemo zaganjat kakvu rozu gumenu futrolu preko :) Thx svima
     
Thread Status:
Not open for further replies.