Zvučnici 2.1 preporuka

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by sumeir, Jan 14, 2018.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    Heklanje beton :p
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    hahah trenutno sam u "neninoj kuci",pa je sve old skul i retro :p
     
  3. chenta

    chenta Aktivista

    neka preporuka za kvalitetan 2.0 ili 2.1 sistem ? budzet oko 200-300km
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ako nađeš polovno a očuvano z-2300 logitech...

    Sent from my Huawei P30
     
    Neso and chenta like this.
  5. selvin

    selvin Moderator

    Je li moguce da 15+ godina se ne pojavljuje nista bolje u ovom budzetu? Ne pratim nista sto se tice zvuka, ali otkad znam za sebe ovo je best buy :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    chenta likes this.
  6. chenta

    chenta Aktivista

    Steta nema novo znaci, nisam nesto planiro polovno uzimati ko zna koliko se nasviralo vec i koliko im je ostalo jos... 2-3 oglasa na piku samo za ovaj model. Ima ova marka Edifier iskreno nisam prije cuo za nju a kazu da je jako kvalitetan brand i da je u tom cjenovnom rangu odlicna opcija.
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ništa nije ni blizu

    Sent from my Huawei P30
     
  8. nFare

    nFare Komšija

    Logitech od tada izbacio samo Z 623 koji je klasa ispod. Z 2300 im je vjerovatno radio neki drugi dobavljač. Od jeftinijih opcija Z 523 nije loš. Ili ako nađeš neki drugi brand name sistem.
    Možda je to sve polako prevaziđeno, zašto ne bi išao na neki Bluetooth za tu lovu možda možeš naći polovan Harman Kardon Onyx seriju, klasa za sebe.

    Edit: vidim da nećeš polovno, svejedno ti je Z 623 jedna od boljih opcija, bilo je već preporuka na početku teme.
     
    Last edited: Jul 3, 2020
  9. Ekstrauterina

    Ekstrauterina Aktivista

    Posjedujem Edifier R1280T. Isprva bili spojeni na racunar, sad su na TV i sasvim su uredni zvucnici. Naravno, nema udara kao kad ima zaseban subwoofer, ali sve u svemu sam poprilicno zadovoljan.
     
  10. chenta

    chenta Aktivista

    Ici cu vjerovatno na logitech radi sub-a jer sam naviko da imam odvojen bass, iako je zvuk na Edifieru cistiji i kvalitetniji, imaju usporedbe na yt. Teoretski moze se i na R1280T dodati subwoofer kasnije ali je opet pitanje kako bi se to uparilo i radilo.