BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Piroman

    Piroman Komšija

    Proteklih dana sam imao problema, pogotovu u jutarnjim satima(citaj: do 12) sa internetom, tj. stranice se otvarale veoma sporo odnosno nikako, jedino sto je google "picio"(al kad "trazis" naravno zastopa) :smt003 :smt003 :smt003
    Ma neplatio ja njima ovomjesecni racun, evo poslao prigovor na racun prije tacno 7dana, nema jos odgovora, a prije mi stizao u roku od 24h, mada i to kao "automatizovan" odgovor tipa :"Radi nam brojac ukupnog prometa, tako da je sve ok....nema razloga za prigovor...", ali sad se totalno stishali, zvao i 1422-kaze nemaju vezze s njima, to je odjeljenje "za sebe", reko daj broj da tamo zovem odgovornog, kaze: "nema", ja:"kako nema?pa valjda ces znati broj odjeljenja koji je u istoj zgradi gdje ti radish?", on: "ma neznam, ovo ti je samo ako imas probl. sa internetom!", izludio me frajer, eto koliko su oni povezani UNUTAR ISTE ZGRADE, fuj!!!
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Jos si na adsl-u? :lol:
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Zar mu ne vidis sig? :lol:
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Ma on je jedan obicni fejker, cmizdri na adsl danima, ja bi ih odjebo u roku dva dana da mi je prica kao kod njega.
     
  5. artemis

    artemis Komšija

    Zadnjih dana mi konekcija svakih sat vremena pukne...Dolazili iz telekoma,ništa nisu sredili a usput mi sliku razbili.
    Bye Bye bitchnet,dolazim kablovski :D
     
  6. Piroman

    Piroman Komšija

    Ne brini filozofe, cable je vec narucen, samo cekam ovomjesecni racun pa da im odem malo pred šalter i podnesem koju zalbu!!
    PS. Koga interesuje ova "pljacka", izvolite:
    http://forum.bih.net.ba/showthread.php?t=45204
    A evo opreza(mada malo kasni :smt003 ): http://forum.bih.net.ba/showthread.php?t=44550

    PS. Jel se ikome jos ovo desilo:
    http://forum.bih.net.ba/showthread.php?t=45190
    Meni jeste, e sad se pitam odakle njima moj mail??
     
  7. sumeir

    sumeir Komšija

    Pozdrav

    Nadam se da neće smetati pitanje... jeli slučajno ima ko ovdje iz starog grada da ima ADSL ali sa područja sa brojevima 239XXX. Danas zvah da vidim dali postoji tehnička mogućnost da se dobije konekcija na ovom području pa rekoše da ne može, a na mapi dostupnosti piše da može.Molio bih za inforaciju iz prve ruke

    Zahvalan na odgovorima.
     
  8. GW

    GW Moderator

    Po toj mapi svak može imati adsl. Realnost je drugačija. Fino ti nazovi i traži uvođenje adsl-a.
     
  9. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Moj broj pocinje sa 239, imam ADSL.
     
  10. sumeir

    sumeir Komšija

    @all
    Hvala i meni je bilo sumnjivo da nemože, zvat ću ih .
    Još jednom zahvalan.
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ev bičnet ima novi portal :)
    Edit
    Ista sema brojanja MB ostala opet ce imati ´problema ˝
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    ovaj novi portal je qurac od ovce,ne mogu se snaci gdje da se logujem :S a evo i kada sam nasao neki login opet ne znam dalje :mrgreen: treba mi neki walkthrough za ovaj portal -.-'
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Meni se loada citavu vjecnost. Kako uspiju svaki put da naprave ovako smotan site? :lol:

    Edit: Sad kad sam se logirao, ne znam kako doci do "Pregled stanja racuna". Fak :x

    Edit2: Vec deset minuta mi se ucitava profil. :?
     
  14. 3125

    3125 Komšija

    podaci se upisuju gore desno, odmah ispod bannera i cim se loguje, na lijevoj strani ima stanje racuna
     
  15. monK

    monK Komšija

    Natjerali su me da prosurfam čitavu stranicu....Sve sam saznao, što me zanima i ne zanima, što mi treba i ne treba...

    Kako podmukla dizajnerska taktika...

    ADSL sa šlagom > ROFLMAO
     
  16. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ja se logujem, on meni samo loada stranicu i nista ne pokazuje. :roll:
    Bravo Bihnet.

    Edit: Uspio sam se logovat, nazalost Stanje Racuna ne radi.
     
  17. Loki

    Loki Komšija

    Ja ga ne mogu otvorit' nikako. ;)
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Ovako isto lose, konfuzno i neintuitivno je bilo i kad su prosli put mijenjali dizajn :)
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Kada mislis da ne moze gore, bihnet za i za to potrudi. Kao da je u Wordu radjeno nego.. kako mislite da vam brojac ne radi ? Jeste prosli mjeces bilo konfutno ono s danima, s'brda s'dola. Trenutno meni ocitava za prvi dan negdje oko 200MB.
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Meni je dizajn gotovo isti, nisu nesto promijenili, samo raspored elemenata..

    I neki linkovi vode na "stari" dizajn :D

    Inace kod mene brzo otvara.. mozda zato sto ne koristim njihov net, pa samo svoje korisnike zaebavaju.. :D