Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma realno i da imam, ne bih. Nema apsolutno nikakve razlike, osim stakla i a11 novog čipa. Bolje ti je uzmi S.G Note 8, telefon jede djecu malu.
     
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    A gle, za nekih 150km mogu tu razmjenu napraviti, dobiti necu previse ali opet hocu, da je vise razlike u lovi definitivno nebi to radio. Prezadovoljan sam sa 7+, a ovako cu za sitnu lovu dobiti zadnju generaciju, i za godinu dana cu ga moci rjesiti skoro za iste pare koje ga uzmem.
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Kako ide povrat poreza u Hr? Znam da za Mađarsku račun mora biti iznad 170e mora i vraćaju 27$ ja msm..
     
    Last edited: Nov 1, 2017
  4. adsubzero

    adsubzero Komšija

    A gdje uzimas to u HR i kolko je jeftinije nego kod nas? Nije na pretplati?
     
  5. kvaju

    kvaju Komšija

    Hg spot, uglavnom oko 25% manje izadje.
    Ja to jos nisam radio, ovo ce mi biti prvi put. Pa kad odradim javim malo detaljnije, kolega ima iskustva s ovim.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Da ne ulazimo na svakoj temi u rasprave oko cijene i uvoza, ali zakonski se na granici mora prijaviti sve sto je kupljeno iznad 200 KM.
     
  7. Minx

    Minx Aktivista

    I ja upadam kao padobranac ali samo da kazem da ako trazite povrat pdv-a na skuplje stvari u Hr ocekujte da vas nasa granica doceka. Izgleda da rade dojave.
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja sam svoj zamjenio za S8. :)

    Ovo sa cijenom X je cista ludost.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Treba napraviti screenshot ovog posta :D
     
    EL NINO CFC and Alibegovic like this.
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jbg, jednostavno zasićenje od istog 10 godina. :)

    Desetka uz ovu suludu cijenu nema sta traziti, a osmica je prakticno ista kao i 7 i 6S. Trebao sam promjenu.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Jesi zadovoljan?
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jos je rano reci, ali prvi utisci su prilicno dobri. Ekran odusevljava svaki put kada ga pogledam.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  14. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Pa kod bilo koje zamjene mobitela nekako je najbolje miksati malo iOS pa na android i obrnuto da osjetis promjenu u sistemu pa tek onda dizajnu.

    Kao sto @Alibegovic rece trebala mu nakon toliko vremena promjena.

    Blago onome ko može priuštiti sebi iphone X model ili note 8 pa keširati tolike pare.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma realno ,sad preko rata, paketa ili treće opcije se može dosta jeftino uzeti dobar telefon.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne vidim kako moze. Osim ako imas neki opak paket sa mjesecnom pretplatom od 50KM+.
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Zar to opet u biti ne dodje na isto, gledajuci da placas vecu pretplatu a manje telefon, i obrnuto?

    I sad treba bas imati srece i uzeti telefon u telekomu koji ti se svidja, a da je isti dostupan.


    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Rata - u najboljem slučaju isto platiš kao za keš, a obično je skuplje.

    Pretplata - u telecomu ili drugi operater, jeftinije ako imaš neki paket koji opet masno plaćaš

    Treća opcija - wtf is that

    Ugl ove cijene za flag ship telefone su postale sulude.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ako imas paket od 50KM+, imas ga jer ti treba, neces tek tako prec na jaci paket da bi ti rata za telefon bila manja. :D

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ovaj iPhone X je napravljen ja mislim za preseravanje po instagramu
    sada kada se pojavi u prodaji,pa kada se instagramuse pocnu slikati sa X-om...zato su mu i nabili cijenu,da bude dostupan samo "VIP" osobama i kao sto citam predvidjanja forbesa,kazu da ce ici kao halva,upravo zbog nenormalne cijene...jer ni ljudi koji trenutno zive na finoj planeti Zemlji nisu normalni