EURO 2012

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Pelikan, Jun 8, 2012.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    http://www.euro2012calendar.com/

    Kako nemamo Euro temu :)

    Sudija usra utakmicu skroz... oba zuta nidje veze, nije ni penal svirao za Grke. Smijesno da domacin uvijek mora makar grupe proci.
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Re: Sport - internacionalni

    Navlači domaćinu. Sve si rekao, presmiješan crveni za Sokratisa i čist penal za Grčku... Poljska ipak zasluženo vodi moglo je biti i 2,3-0.

    EDIT: 1:1 FT. 2. pol Grci puno bolji mogli su i do 3 boda ali penal skida rezervni golman Poljske. Odlična tekma na kraju i ako bi sve tekme do kraja bile ovakve ja se ne bi žalio.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Sport - internacionalni

    Poljske nigdje nije bilo u drugom poluvremenu, nakon lijepe igre u prvom. Zamalo Grci i da uzmu utakmicu. Onaj Samaras nema pojma sta radi na terenu :)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Evo i odgovarajuće teme :)
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Re: Re: Sport - internacionalni

    Pelikan preimenuj temu u EURO 2012.
     
  6. veki81

    veki81 Aktivista

    Rusi ownaju :smt003
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Re: Sport - internacionalni

    My bad :)

    Dobri Rusi, imaju napadaca kolko hoces, a Arshavin igra dobro od Eura do Eura :D
     
  8. veki81

    veki81 Aktivista

    Re: Re: Sport - internacionalni

    To je do trenera kad neznaju iskoristiti igraca nego se kupuje ko na manageru :)
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Ja prognozirao prvu 1:1, kao sto vidite pogodio, a drugu 2:0, pogodio (ali pogresan rezultat) :D Govorim za Coolermaster takmicenje, ne za kladionicu :mrgreen:
    Zasad nisu lose utakmice, nadam se da one favorit utakmice nece zeznut utisak, kao npr. Njemacka - Portugal i slicno.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Re: Sport - internacionalni

    Kolko sam primijetio, u Arsenalu igra iskljucivo krilo, a u Rusiju ima potpunu slobodu, na oba krila, u sredini, vraca se, radi sta hoce :)
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Dzaogev , nije ni cudo sto ga Fergie vec prati godinu dana ... vidim ga vec u Citiju :lol: btw dobre tekme za prvi dan :)
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: Re: Sport - internacionalni


    POTPIS
     
  13. ibran

    ibran Aktivista

    Dobro otvaranje EP ako se ovako nastavi bitće veoma zanimljivo do samog kraja.
    Poljaci su odigrali kao i mi prvo poluvrijeme dobro drugo stali.
    Rusi su pokazali svoju trkačku snagu na terenu i mislim da su zadivili sve gledaoce.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Večeras očekujem da švabe pregaze portugalce a da Holandija remizira sa Danskom.
     
  15. Piroman

    Piroman Komšija

    Hehe, neko očito želi veliki dobitak na kladionici! :mrgreen:

    Moja prognoza je obrnuta od tvoje, švabe : cigani - neriješeno, oranje gazi dance!
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    pobjeda danske...fino igraju danci nekako stalozeno...
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma sta igraju, izbaci loptu i to je to. Holandija se nafulala, ono na kraju je trebao biti penal, cista ruka.

    27-4 u sutevima, imali ljudi nafake, desava se.
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ne igraju lijepo ko barca, ali nego imaju neku mirnocu i samopouzdanje..rutinu...nesto slicno poput grka....zasluzena pobjeda
     
  19. veki81

    veki81 Aktivista

    Portugal uzima glat svabe :smt003 .
     
  20. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Poput Čelzija nekako psihološki stabilno, kad prime loptu nisu nervozni sa njom nego ono ulijevaju povjerenje. Zaslužena pobjeda Danske a u ostalom nisu oni bezveze bili prvi u grupi ispred cigana. :D