EURO 2012

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Pelikan, Jun 8, 2012.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Nani je bio povrijedjen,zato je imao losu sezonu uglavnom,dok je Vale odigrao najbolju do sada u karijeri,zato mu je uzeo mjesto ;)

    Pa ispade da je imao onda los dan i protiv Njemaca..
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne, nego je igrao protiv Njemaca :) To Nani bio nesto bolji protiv Nemacke? Nisu se vidjeli ni jedan ni drugi.
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Jeste bio je bolji protiv Njemaca od CR-a ;)
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Samo nek Portugal ispadne.
     
  5. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Holandija totalna truba, BiH bi bollje igrala protiv Njemačke cccccc, i oni favoriti jadna majko svoja ispast će u grupnoj fazi.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    BIH protiv sviju igra dobro 20-30 minuta, a kad se umore - potop. :mrgreen:

    Uglavnom Nijemci zasada imaju najbolju repku od svega sto sam vidio u dosadasnjem dijelu prvenstva.
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Očekivao sam da će Holanđani daleko dogurati a evo sada na pragu ispadanja. Realno na papiru imaju najjači ekipu u grupi mada onaj selektor izgleda sere. Čovjek protiv Danaca igra 4-5-1 sa 2 zadnja defanzivna vezna De Jong i MVB enough said. Švabe standardno bez neke posebne ljepote melju sve pred sobom, Gomez ubica. Gledam sastav danas 70% Bayerna čini repku. Portugal mi je odvratan i kamo sreće da ispadnu. Mada Holanđani teoretski imaju šanse. Moraju dobiti Portugal sa 2 gola razlike a da Švabe tuku Dance.
     
  8. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Inače navijam protiv Portugala i Španije, a ostale repke su mi ok.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li je neko bolje pratio drugog komentatora HTR-a.. kada ga slusam kao da gledma F1. Kako covjek detaljiše, iznosi cinjenice i opisuje situacije. Nisam ni jednom cuo da jedan komemntator ovako komentarise sa tehnicke strane ili opise situaciju kao sto on radi. Steta sto nije #1 komentator.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Jel to onaj sto usporedio Jelavica sa Gomezom?:D
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Eh to nisam cuo.. hehe.. Nebitno, rezonovanje i pogled na situaciju je totalno drugaciji od defaultnih voditelja.
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kod nas HRT iskljuce tako da pojma nemam ni sta propustam. :D
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni samo nije jasno zasto je na nasim kanalim slika uvjek losa. Kontam ja da nismo bogati ali kako je moguce da dobijaju takav signal. Da je 24/7 slika takva pa hajde, mozda je i do moje kablovske. Ali cim se radi o nekakvim utakmicama, to je negledljivo. Pogotovo ako imas veci tv.
     
  15. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Analogni signal.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Analogni signal bude kada je i dnevnik pa bolje izgleda. Ili mislis da oni placaju neku analognu vezu, prenos koji je tanje kvalitete ?
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Oni primaju full hd signal utakmice ali ga osakate kad to salju analogijom prema nama. Zato brate satelit, DM500HD i nema glavobolje. :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Cekaj malo, kako uspiju da ostete toliko signal? Da ja na nivou analogije koju uvjek salju, pa rekao bih.. prenos utakmica je blago receno duplo gori od slike koju racimo salju kada prenose sa Bilinog. Tacnije, domaci prenosi nisu uopste losi, oštri su osim sto je jeftinija oprema nego kod stranaca. Kada prenose strane utakmice, slika je debelo mutna i nekvalitetna. Jedino je mozda gledljiva na 30cm CRT-u.
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa problem i jeste u tome sto oni kompresuju HD signal u ovu rezu od PAL-a ili analogije koju koristimo. Tako da se dobije njesra slika.
    Razmisli koja je razlika u kvalitetu reze od 700x500 i HD reze
     
  20. becke

    becke Aktivista

    U Tuzli na kablovskoj zadnjih par dana ne zatamnjuju RTS1 za vrijeme utakmica, slika je neuporedivo bolja od FTV/BHT.