EURO 2012

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Pelikan, Jun 8, 2012.

  1. KingT

    KingT Veteran foruma

    Da tako je sefe..

    Pirlo je los ba, Xavi je bolji i to debelo hehehe

    Mislim Arbelo je igracina za Bonuccija ,Bousquets za Marchisija..

    A Casillas je bolji od Buffona a Pique od Chielinija, Xabi Alonso od De Rossija..

    Dacu vam Inijestu i Silvu koji a ostalo ne spominji zivota ti..

    Mislim Torres je igracina za Balotellija samo treba ragbi golove a Jordi Alba je vanzemaljac..

    Buffon kaze Torresu: "BITCH PLEASE , IM NOT PUNK ASS VALDES." :lol:
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Xavi je za Pirla svemirski brod, odjednom ti je Pirlo postao igracina a sezonu prije u Milanu ti bio penzioner.
    Buffon-a, De Rossi-a i Chiellini-a sam ti vec dao da su na nivou, ne znam koji klinac ponavljas.

    Eto Balo se bas pokazao kad je ispao sam pred golmana, Llorente je za obojicu trenutno doktor.
     
  3. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ja bih ti peporucio da pogledas neku utakmicu pored Barce prije nego sto budes lupao takve gluposti za Pirla..

    Pogledaj zvanicnu statistiku koji je veznjak najvise imao loptu u posjedu,najvise pasova i najbolji % uspjesnih pasova u 2011/2012 godini..

    Most Passes Completed in 2011/2012:

    Andrea Pirlo 2778
    Xavi ............2688
    Xabi Alonso 2476


    Pa da ti si onaj strucnjak koji je rekao da je Pirlo gotov na pocetku sezone kada je presao u Juve :lol: , LoL skim ja raspravljam ccc... :smt005
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Za Xavi-a je slab, nema ih smisla uopste uporedjivati, i to ce ti reci sve i jedan navijac bilo kojeg kluba na planeti osim ponekog zatupljenog Juventusovca kao sto si sam.

    Imao je ocajne zadnje tri sezone u Milanu, eto digao je formu malo ali usporedba je nepotrebna.
     
  5. kvaju

    kvaju Komšija

    Hrvatska melje, odlicna igra, samopouzdanje, zalaganje, svaka cast, samo da ovako nastave moglo bi biti svasta.
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Moraju pobijediti Italiju, sa 4 boda nece proci.
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    Imao je zato sto je Milan bio u Qcu..

    Da je Xavi igrao u Milanu sa Boriellom, Huntelarom itd. u tom periodu isto bi se proveo..

    Cuj digao formu malo a lik najbolji veznjak u 2011/2012 , znaci tako malo forme mu je falilo.. ccc :smt005

    Pirlo vs Xavi 2011/2012

    In game time (minutes): 4147 vs 4105

    Ball possesion (minutes) 1328 vs 1293

    Passes compl. = 2778 vs 2688

    Assists = 15 vs 17

    Goals = 3 vs 14

    I ovo je Pirlo sve postigao u Seriji A i TIM Cup a Xavi je igrao 4 takmicenja..

    Da ne spominjem da je tek dosao u novi tim i da nije ima ni priblizno dobre realizatore kao sto Xavi ima u Barci..

    Ajd ciao..
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Hajd otvorite sebi temu Xavi vs Pirlo i raspravljajte 7 dana slobodno. Ovdje je dosta statistike o pasovima.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    KingT inace brani Pirlu svakih par mjeseci ovim statistikama :D Ne pratim talijane inace, ali danas je Pirlo bio medju boljim, bilo je predobrih pasova.

    Kod Hrvata me iznenadilo koliko su pravili pritisak u sredini i pored dva gola razlike. Samo borbeno, mozda nesto i bude :D
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Haha, koji kralj, izvukao par brojeva koji mu odgovaraju i Pirlo najbolji veznjak na planeti :lol:
    I jos kaze da je Pirlo igrao samo Seriu A kao da mu je to argument za :lol:
     
  11. veki81

    veki81 Aktivista

    Sta napisem igraj kontra i imas lovu :smt005
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sta fali :D dobro je ovo
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Samo uzmeš kokice :smt003
     
  14. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    1:0 , Young sjajan :D
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma uzima ovo Francuska, Engleza nigdje nema :)
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Dobra mi prognoza bila, 1:1 za CoolerMaster :D
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Ma dogovorili rezultat u hodniku na poluvremenu :D
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mislio sam da se Shevchenko oprostio, a ono frajer rjesava utakmice na Euru :D
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Cuo sam Abramovic ga kupuje :mrgreen:
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ševa ubica :D