MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. xman

    xman Komšija

  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    U kojoj li će se drug-friendly promociji boriti :lol: ?
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Malo da osvježimo, bliži se UFC 205 i odličan intro ćemo gledati ovog vikenda - RDA vs Tony Ferguson. Lično mislim da je Ferguson prava zvjer, bit će pravo zanimljiva borba. Vjerovatno pobjednik iz ove borbe ili pobjednik Khabib vs Johnson sljedeći napadaju na LW pojas.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Godinu dana ban za Jonesa.
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    McConor mi je nekad bio drag, ali ga ova slava izgleda pravo pukla u glavu. Covjek se ponavlja kao papiga, nigdje postovanja (ni prema drugima). Vjerujem da ga UFC tolerise samo zbog $$. Nebi bilo lose da ga Alvarez spusti malo.

    Ronda za titulu u Decembru, bice zanimljivo.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam sta si ti gledao ali je Conor takav from day one. Sad se k'o nešto navalio na Tyron Woodley-a. Šega.
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    A dobro, ono hypeanje za borbu, to je OK, potrebno, nekad i zanimljivo (bilo). Sad se ponavljaju sve isti fazoni, cak se ne mogu ni nasmijati kad nesto "provali". TW je chill covjek totalno, mislim da to provocira malo Conora :D Ako ga sad ohladi Alvarez nece ni oko njega biti toliki hype, odose mu "oba" pojasa.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Najveca je tragedija sto nosa onaj pojas u divizijama u kojima taj pojas ne znaci nista, trazi da se slika s njim na posteru a ne zeli da brani isti otkako ga je uzeo evo vec godinu dana. A ostali borci izvisiše. Ovo je treca borba van 145 lb. Cirkus u najmanju ruku.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kad ljudi padaju na ovo wwwe ili kako već hajpanje borbe. Volio bih da izgubi, nije da mi lik smeta, sve je to marketing i biznis.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Rasturi ga McGregor. Pola izjave na kraju borbe su mu cenzurisali :D
     
  11. DSA

    DSA Aktivista

    Kao sto i sam rece HE IS NOT ON MY LEVEL..bas tako


    Sent from my iPad using Tapatalk Pro
     
  12. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ima nevjerovatno ljevicu, preciznu i jaku. Demontirao je Alvareza.
     
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    Dobar MC, ali odlicna borba izmedju TW i Wonderboy-a, koji povratak malog, pravi borac.

    Edit: Ova mu je dobra doduse:

    "I'd like to say, from the bottom of my heart - I'd like to apologies... to absolutely nobody... the double-champ does what the f..k he wants"

    Jbga, koliko god da je cocky opravda to s borbama, bas me zanima sta ce dalje biti.
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Meni je šega priča hejtera tipa dobiva nezasluženo title shotove i ovako razmontira LW prvaka. Dakle, UFC (Dana) je odlučio da će dobiti title shot i potez im je bio pun pogodak. Zato, neka malo i Aldo i Khbabib i Ferguson začepe usta, MC je opravdao svoj hype. Najidealnije bi bilo da mu sljedeća borba bude FW odbrana a u tom vremenskom periodu negdje da se bore Khabib i Ferguson, pa pobjednik neka ide Conoru tamo negdje na ljeto iduće godine. Kako god, nevjerovatan je borac, vrlo teško ćemo naći nekoga da se u rasponu manjem od godinu dana bori četiri puta. Ako odbrani LW protiv Khabiba ili Fergusona meni će definitivno biti GOAT u UFCu. Da li će pobjediti, to je već posebna priča, Khabib i Ferguson su anomalije u ovoj kategoriji, prvi ima grapling vanzemaljski, ubjedljivo najbolji u UFCu a ovaj drugi je stvarno freak, nevjerovatan cardio i reach od 194cm a vidjeli smo kako ja Nate predstavljao problem Conoru sa gotovo identičnim reachom kao Ferguson.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako je samo Alvarez bio kratak. Mismeč doslovno. Ne znam sto je uopste stajao ispred njega. Ne bi ga dohvatio ni za pet rundi. Nije imao šanse na nogama. Conor hladan ko led. Ubi ona ljevica.

    Ovo me podsjeti na Joanna Jedrzejczyk v Carla Esparza. Razliaka u klasi ogromna.
     
  16. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pa to je fazon, čim krene naprijed da pravi pritisak i potencijalni takedown 100% nakon toga slijedi ljevica Conora. Tačno se Alvarezu na faci moglo vidjeti poslije trećeg knock outa u prvoj rundi da je shvatio koliko ga podcijenio. Može se cijela kolekcija njegovih izjava pokupiti o tome kako mu je ovo "easiest fight in division" i kako je samo ispao ušutkan nakon ovoga.

    [​IMG]
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Plate sa zadnjeg bellatora.. doslovno se bore za kikiriki:

    Michael Chandler ($50,000 + no win bonus = $50,000) def. Benson Henderson ($50,000)
    Michael Page ($20,000 + $20,000 = $40,000) def. Fernando Gonzalez ($20,000)
    Adam Piccolotti ($12,000 + $12,000 = $24,000) def. Brandon Girtz ($14,000)
    Keri-Anne Taylor-Melendez ($20,000 + no win bonus = $20,000) def. Sheila Padilla ($2,500)
    Linton Vassell ($17,000 + $17,000 = $34,000) def. Francis Carmont ($21,000)

    Aaron Hamilton ($2,000 + $2,000 = $4,000) def. Kevin Ferguson Jr. ($6,000)
    Carrington Banks ($10,000 + $10,000 = $20,000) def. Jake Roberts ($6,000)
    Diego Herzog ($1,500 + $1,500 = $3,000) def. Nick Pica ($1,500)
    James Terry ($3,000 + $3,000 = $6,000) def. Justin Baesman ($2,500)
    Dominic Sumner ($1,000 + $1,000 = $2,000) def. Justin Roswell ($1,000)
    Dwight Grant ($1,500 + $1,500 = $3,000) def. Danasabe Mohammed ($1,500)
    Sarah D'Alelio ($1,500 + $1,500 = $3,000) def. Jaimelene Nievera ($1,500)
    Jeremiah Labiano ($2,500 + $2,500 = $5,000) def. Vince Murdock ($2,500)
    Alvin Cacdac ($2,500 + $2,500 = $5,000) def. Steve Ramirez ($2,500)
    J.J. Okanovich ($1,500 + $1,500 = $3,000) def. Luis Vargas ($1,000)
    Beau Hamilton ($1,000 + $1,000 = $2,000) def. Victor Jones ($1,000)
    Hugo Lujan ($1,000 + $1,000 = $2,000) def. Cesar Gonzalez ($1,000)
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Amerikanac 1/1 :D

    Nickname: The Bosnian Bomber
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne mogu naci odakle je porijeklom (Krajina vjerovatno), a ni sta se krije iza JJ :D