MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne mogu ni ja. Pise da je rodjeni amerikanac ali on samo spominje da potice iz bosne. Nista detaljnije. Pitat cu ga na fejsu.. hehe..
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    On Wednesday, legendary former UFC champion Georges St-Pierre, ex-Bellator CEO Bjorn Rebney, and a group of four other fighters announced the formation of the MMA Athletes Association -- the latest effort to unite past and present UFC athletes under one banner in the fight to even the balance of power between the UFC and its fighters.

    In a two-hour conference call, St-Pierre, alongside fellow board members Donald Cerrone, Tim Kennedy, Cain Velasquez, and T.J. Dillashaw, called upon UFC athletes to no longer be afraid of the UFC, and to join the MMAAA's fight and reach out with any questions they may have. Check out reactions to the big announcement below, including plenty of interest from active members of the UFC roster.

    http://www.mmafighting.com/2016/11/30/1 ... nch-of-the


    [​IMG]
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Bravo Mirko...

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Legenda!!! Sjebo sam glas koliko sam se derao :D
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Johny Hendricks fails to make weight once again.

    Nevjerovatno.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Kakav "pad" Ronde. Izgledala je k'o CM Punk. Bilo tuga za gledati. Jednako tako tuga koliko su medijskog prostora dali Amandi ove sedmice. Kako Schaub rece, ljudi ce pitati od koga Ronda izgubi. Garbrandt uze titulu. Sjajna borba. Odlican event over all.

    Evo pocinje i Rizin. Moze se opet pratiti gore na linku.


    [​IMG]

    EDIT: Mirko zavrsi za manje od minute.
     
  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    3mil Rondi, 100k+100k win bonus Amandi :lol: Ronda je gotova, Dom vs Cody je odlična borba bila, kakvu samo bradu Cruz ima, nevjerovatno ...
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ronda je gotova, štaa ti je psiha. Mirko odlično, nije se potrošio. Kad kreće finale?
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mirko legenda!!!
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: RE: Re: MMA diskusija

    Bas mi drago za Mirka. Japan je njemu ko kod kuce :)

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    "Khabib Nurmagomedov vs Tony Ferguson for the interim LW title on March 4 at UFC 209!!!"

    Ne mozes vise ni upratiti ko sve ima privremeni pojas. Kakav cirkus naoravise od titula. Inace i nas Mirso nastupa na UFC-u 209: https://en.wikipedia.org/wiki/UFC_209
     
  15. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne znam šta je problem sa interim pojasom, nije nikakav cirkus. Ko pobjedi od njih dvojice, ide Conoru. Mislim da će Tony ugasiti Khabib time hype train.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa Aldo je dobio interim pojas i je li se borio sa Conorom ? Nije. Conor se mjesec dana poslije borio sa Diazom po drugi put. Je li dobio Conora poslije ? Nije. Conor tri mjeseca poslije Diaza otisao na Alvareza. Jones je dobio interim pojas jer je DC bio povrijedjen. Sta mu sada taj pojas znaci ? Ništa. Dana ga cak ni ne planira za velike borbe.

    I to sto si prvi izazivac ne znaci nista. Ispadnes zbog povrede, uleti neko drugi. Neka eto pobijedi Tony, zasto mislis da Conor ne bi isao na Woodly-a? Ono sto treba da rade jeste da skidaju pojas šampionima koji izbjegavaju braniti titule. Kako su samo brzo Jonesu uzeli titulu dok je bio prvak.

    Interim je samo jeftini nacin hajpanja borbi.. pojas koji nema nikakvo znacenje. Kao ni njihova TOP lista kada se iz vedra neba bore šampion i onaj na #14.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Njih samo zanima lova, a pojas manje više. Na kraju meni to odgovara, bitne su vrhunske borbe, jebe me se ko drži pojas.
     
  18. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Upravo što Haker kaže, bitne su samo vrhunske borbe. Ne znam šta su pojedini navalili na Alda, Conor ga je nokautirao u 12 sekundi, mnogo bolje borbe smo dobili sa Diazom, kada se odigra njihova trilogija, vjerovatno će to biti i najbolje borbe/rivalstvo u historiji UFCa. Da li je UFC pogriješio što je dao Conoru borbu sa Alvarezom ? Mrzite koliko hoćete Danu/UFC, ali daje raji borbe koje žele.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Čovjek je legitimni šampiom, normalno da će odmah ići na titulu.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator