MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Stipe v Santos UFC 211.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Georges St-Pierre vs. Michael Bisping
     
  4. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    LOL, Bisping baš izbjegava Romera. Za one koji prate UFC ovo je baš smiješno, bez obzira što je GSP legenda a Bisping trenutni šampion divizije ...

    Edit : Kako god, opet će biti borba epic :D
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Izbjegavao bih i ja onaj beast-mode, a i Jacare je slican.
    Ali UFC ko UFC, pohlepa, neke borbe jednostavno se nece desiti ili ce doci prekasno kad su borci prosli svoj prime.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Samo lova, svejedno meni je draže da šampion bude bisping ili gsp nego orangutan poput Romera. Meni se ovaj koncept borbi više svidja, jebo pojas.
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Meni je Romero epik iako mi se lik ne svidja i jos je satrao mog miljenika Machidu, ako ima smisla to sto kazem :D
    Intervjui nakon borbe komedija teska, butthurt fanova na njegovo ponasanje isto komedija, i jos beast-mode zadnjih par borbi.
     
  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  9. KingT

    KingT Veteran foruma

    Jos jedan bullshit UFC event, KHALABIB "I smash your face" chickened out , najsmjesnije je sto ga je Ferguson provocirao za tezinu u hype spotovima :D
     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Nije UFC kriv ništa ovdje, Khabib je zasrao žešće. Smash ovoga, smash onoga a ne može posrani weight management da odradi ... Ma Conor je TITO za ove fejkere bgm.
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

  12. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Classy od Tony-a, ionako bih i navijao za njega - stil mu je mnogo zabavniji i interesantniji. Nema se šta reći dalje, Khabib je najvjerovatnije zasrao svoju UFC budućnost, nema šanse da će dobiti title shot i da će se ikada desiti borba sa Conorom. Nikog nema kriviti osim sebe, niti ga iko treba sažaljevati što je vjerovatno pokušao skinuti 10ak kg za jedan dan. Do toga nije ni trebalo doći.

    Edit : Glasine su da je dva tri dana prije eventa bio na kilaži u rangu 178-182 . Ako je tako, stvarno :lol:
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Yep.. Nurmagomedov v Fergouso is out. Eto prilike da naš Mirso uleti opet u PPV. Hehe..
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Na jučerašnjem staredownu, Tony mu je rekao ""Have fun with that weightcut" , a ovo je Conor rekao prošle godine:

    "He ain't fight too frequent for my liking. For me to commit to something like that, I need to see solid proof that people are gonna show up and he's a consistent pull-out merchant... I need to see active. I need to see activity. I need to see consistency. I need to see me. If you want me to come and change your life, if you want me to come pick you, you better have some damn reasons for me to do that."

    Moj Khalabibe, usrao si motku :roll:
     
  15. KingT

    KingT Veteran foruma

    Connor je OK, dobar stil ima, ali brate UFC mu je jednostavno dao titulu u LW, preskocili su Khalabiba i Fergusona, kada odbrani neku od titula onda neka se javi.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam što bih rekao na taj komentar. Connor je svoje titule zaslužio, svakako više nego ovaj kloc rus koji padne na vagi. Čovjek je pobijedio koga su mu kod dali, to što na račun glupiranja diže lovu kapa dole pa debilima prodaje fore. Usraše event, ali opet je dobar. Hunt overeem će biti dobra.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    Zasluzio je onu u 145 kategoriji, ali opet se nije ni udostojio odbraniti bar jednom, u 155 nije zasluzio title shot jer se trebao postovati grid u klasi. Trebao je Khalabib da raznese onog smijesnog Alvareza ili Ferguson pa da se bori sa nekim od njih dvojice. Ovako su zaglavili ovu LW kategoriju sa nezainteresovanim Connorom jer lik puca na vecu lovu. Zato su izmislili ovu bullshit interim titulu za koju su se trebali boriti Khalabib i Ferguson koja je po meni u stvari prava 155 titula.
    Cisto sumnjam da ce ikada i biti Connorove odbrane i ove 155 titule.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Čuj šampion 145 nije zaslužio odmah borbu za naslov? Yeah right
     
  20. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    90% i medija i profesionalnih boraca su davali Alvarezu glat pobjedu nad Conorom, pogotovo kako je Alvarez razbio tada dominatnog Dos Anjos. Da je razbio Conora, ispalo bi stvarno cirkus sa UFCom, ovako je Conor pobjedio legit LW šampiona koji je razbio zvijer koja je tada bila RDA. Šta je ovdje problem ?