Mobilni internet - najbolja opcija

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Tesla, Mar 14, 2013.

?

Izaberi najisplativiju opciju mobilnog interneta u BiH

Poll closed Mar 24, 2013.
  1. BH Telecom postpaid

    5 vote(s)
    38.5%
  2. BH Telecom prepaid

    4 vote(s)
    30.8%
  3. HT Eronet postpaid

    1 vote(s)
    7.7%
  4. HT Eronet prepaid

    3 vote(s)
    23.1%
  5. m:tel Prepaid

    0 vote(s)
    0.0%
  6. m:tel postpaid

    0 vote(s)
    0.0%
  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Sta znaci odlicna ponuda 15KM 15GB na ultri? Jel to sad mijenja onaj 7GB dokup?

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    To je na akciji mjesečni dokup na ultri. Opet mu treba 4G router ili da neki stari telefon aktivira teathering.
    To je opcija bez ugovora, i sad nešto kad kontam pravo dobra

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja oduvijek koristim ultru i 7GB za 15KM, a ovo je sada slag na tortu. :)

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ne treba mi nikakva pretplata, niti ugovor. Bas to uzet ću im neki telefon svoj stari da bude Hotspot i da oni mogu vijesti provjeriti i whatsapp pozivi

    Sent from my Huawei P30
     
  5. DSA

    DSA Aktivista

     
    Last edited: Aug 6, 2020
    Qler likes this.
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije im nesto ova slagalica. 7GB 15KM, placam sve ostalo. A sad placam 20KM za: 120min, 10GB, 120 poruka. 80min i 7GB izadje 20KM.
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Danas ja aktivirao 2km 20gb na ultri i hotspot mobitel na ps4 i opleti download :D

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  8. DSA

    DSA Aktivista

     
    Last edited: Aug 6, 2020
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Kod mene otac ima isti paket ali su njemu odmah nakon 3-4 mjeseca spustili cijenu na 15KM. Ne znam zašto.
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Pa ako imaju svoje telefone i vjerovatno su na ultri, zasto ne prebacis jedno od njih na pretplatu. Npr. extra net paket na 2 godine, 17KM racun, 10GB interneta ukljuceno. Druga osoba moze koristiti isti internet preko hotspota kad zatreba, nije bas da ce surfat povazdan. Trose sigurno po 5-10KM mjesecno na ultri. Ovo ti je doplata ~10KM, najjeftinija opcija, a dobiju i pozive i sms 100/100.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma na nekom su paketu na eronet preko onog scnet udruženja. 5KM im je pretplata i džaba ptičajubmedjusobno bez ograničenja. I stari ima par giga neta a stara mislim 500MB... Pa mi treba nešto da to dopuni

    Sent from my Huawei P30
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Zar im treba vise od tih par GB? Osim ako se ne slusa muzika na youtube po cijeli dan :D
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma potroše pred kraj mjeseca a izolovani na vikendici, pobit će se ako ostanu bez neta skroz, pogotovo kad je loše vrijeme :)

    Sent from my Huawei P30