Samostalni biznis (success priče) - 3D arch viz

Discussion in 'Generalna diskusija' started by sgtPepper, Nov 18, 2016.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Haha, ne treba gledati koliko drugi imaju glasova, jer kad glasamo za njega glasamo i za druge.

    A ovo je sad refined malo, samo 3 dizajnera. Treba gledati prosjek ocjena, sto je najbitnije, i tvoja dva su prva :)

    Sad kad projekt osvojis sviju na kafu! :D Dobices jos jedan glas kad dodjem kuci.
     
  2. p4ja

    p4ja Komšija

    Hvala, obavezno, na burek i pivo!!!
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    glasao i ja ,dva puta :D
     
  5. p4ja

    p4ja Komšija

    Zahvaljujem kolege drage!!!
     
  6. kio

    kio Komšija

    Ali burek sa mesom, a ne neki tamo derivati hahah
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    A ti ono za sirnicu kazes burek sa sirom?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Drugi ne postoji.
     
  9. p4ja

    p4ja Komšija

  10. kio

    kio Komšija

    Normala :D, ali eto neko mjesa haha
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    U pekari redovno trollam kad me preupita "jel' sa mesom ?" :mrgreen:
     
  12. kio

    kio Komšija

    Danas sam se "ubio" pitom ispod saca. :) Jest da je burek dobar, ali krompirusa mi je isto 8)
    Sorry for offtopic,
    [​IMG]
     
  13. black

    black Komšija

    Sta mu znaci contract on hold? Je li to zbog mene? Danas sam tek verifikovao racun video pozivom. Ili je ipak do klijenta , je li on mora nesto uraditi? Tek sam pola naplatio :/

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  14. p4ja

    p4ja Komšija

    MOzda pola sad, pola kad zavrsis
     
  15. black

    black Komšija

    Stavio je klijent 2 Milestonea i jutros je odobrio prvi kaze da izgleda sve kako je ocekivao ali da je sad na terenu pa da ce u ponedeljak sve pogledati pa i ostatak odobriti. Mozda mora i on verificirati racun? Mene su na video chatu pitali da potvrdim adresu.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ne vjerujem da on mora. Ali mozes vidjeti to da li je vec verifikovan ili ne. Ja mislim da ti moras adresu zbog poreza (jer ameri potpisuju onaj T9 form nekakav nesto ako se dobro sjecam)

    Ne treba da te brine, nemoj ga uopste pritiskati. Ja kao employer ne zurim s predajom dok ne pregledam da li je sve OK, i ne volim kad neko navaljuje. Daj mu do Ponedjeljka, onda fino upitaj da li je to to etc. Bitno je komunikaciju odrzavati i komunicirati putem njihovog sistema jer se tako sve registruje.
     
  17. black

    black Komšija

    Probao napraviti kupatilo u maxu :D
    Nasao sam odlicne modele bijele tehnike na netu, model+model.
    Zelio bi probati i kuhinju napraviti da upotpunim portfolio na upworku.
    full res 2000*2000 - http://bildr.no/image/RW9YUGw1.jpeg
    [​IMG]
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Super! Samo imas dosta sprzenih dijelova, pogledaj Ciru i lekcije o tome, da ih izbjegnes. Probaj prvi smanjit burn value u Color Mappingu (Reinhard).

    Cilim ti nije cemu (kvari rend), imas u Archinteriorsima dosta finih cilima, odradjeni kao vrayproxy pa mazni njiih. Ili se ti zezaj sa VrayFurom, pa ga dotjeraj malo.
     
  19. black

    black Komšija

    Sprzio sam connects za ovaj mjesec , javila su mi 4 lika bila ali sam na kraju samo
    jedan posao dobio. Nego gledam tona ovakvih oglasa , ovo je i za treci svijet malo para.
    [​IMG]

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker