Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Huhu, ovo je bilo nisko.
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Cek da nazovem da mi testno puste 200/200 haha
    Losa je ponuda telemaha. S obzirom da su najveci operater jako skrtare sa uploadom a i cijenama.
    [​IMG]
    how do i delete my tumblr
     
    Last edited: Apr 30, 2018
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    @Tale malo zajebavaš..

    ljudi su trenutno vodeći u BiH i opet podižu svoje usluge na veći nivo.

    BH Telecom je godinama držao monopol, jedne cijene i usrane pakete.. ne bi ih ni dirao da nije došao HS pa kasnije Telemach.
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Tako da mi malo jadno ovo najbrza brzina uploada u BiH haha. Ja kontam sad minimum 50 mbit upload, kad ono samood telecoma bolji haha.
     
  5. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    I jos je jadnije kad se nakacis na mrezu telemaha, blokirali stranice ostalih isp operatera u BiH.jadno da jadnije ne moze biti.
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Zato HS i mnogih domacih ISP-ova vise nemas. Kupili bi oni sve da su mogli.
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    HS je postao Telemach, nije propao. Nabroj mi ostale kojih nema?
     
  8. Benq

    Benq Komšija

    Domaci pa te naguzi gdje stigne... txtv-u bi bilo bolje da se malo zada oko kanala, pogotovo HD kanala, nije sve u internet brzinama.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni je sve u internetu, hebo tv :)
     
  10. Benq

    Benq Komšija

    Licno meni jeste, ali npr mojim roditeljima nije, oni malo na mob i laptop i vecinu vremena gledaju tv. Mada o toj temi je suvisno raspravljat.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja na poslu imam 200/100 a nije telemach :) Logosoft nam je ISP :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    da nema txtv Tuzla bi bila zadnja rupa na svirali :D
     
  13. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Nije problem u drugim provajderima, nego mi smijesno to, "najbrzi upload u BiH", kako ih nije sramota napisati tako nesto sa postojecim brzinama. Pa na ovom "najbrzem uploadu" steka hd video poziv na skypu, a kamoli da nesto uploadujes i surfas ili se igras online.
    Haha, evropski standardi, pa brat u Slo vec 10 godina ima simetrican download i upload 100/100
    [​IMG]
     
    Last edited: May 1, 2018
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ma gle oni resiveri, dva daljinska, kartice, ja bar imam na 3 televizora, hd kanale i citavu programsku semu na sistemu od tv-a, ne moze se porediti sa resiverima i ostalim sranjima. Sto se tice kanala, pa gledam samo arene i eurosportoveu hd-u, tj pratim sport. Opet daju 15 HD kanala za razliku od telekoma koji ne daje nista. A i ovi 10 kanala vise u telemahu, kao sto su tvze u hd, tvsa hd, kitchen24 hd, rly koji ce mi k...
     
    Last edited: May 1, 2018
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovo taletu zamrla tema o ovom njegovom provsjderu pa došao malo na ovu o telemachu da se ispuca.
     
    Benq likes this.
  16. Benq

    Benq Komšija

    Hajd sto je dosao da se malo ispuca, jbg frustracije negdje moras izbacit :D , nego sto trola malo je rec'... cuj molim te na Telemach uploadu ne moze hd poziv, igranje online... nije ni njemu lako da Bog kaze :D

    Da su ga pretjerali sa ovim "najbrzi upload u BiH", jesu itekako , ali s obzirom da txtv imas u dva grada i da prakticno Telemachu nisu nikakva konkurencija...
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja sam kod kuce zadovoljan telemachom ali na poslu svako malo internet steka,upload takodjer zasteka i ne moze slike uploadovati
    ovo na poslu se desava redovno ali ne zovem montere jer je pegla da su i oni tu dok se radi a samo se popravi i nastavi raditi normalno
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma de tale ba, ja streamo sa ps4 doom u fhd 60 fps na youtube sa 7mb uploadom.
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    "steka hd video poziv na skypu, a kamoli da nesto uploadujes i surfas ili se igras online"

    BH Telecom paket 10/1 je obavljao sasvim ok posao za sve navedeno iznad ;)
     
  20. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    Eh da je telemach morao platiti svoju insfrastrukturu ne bi ih uopste bilo u BiH ako cemo iskreno. Sve su dobili preko BHT ledja.

    Korupcija majka