Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Mogao bi ja ranije danas malo s posla hahaha, jel imate neki kanal gdje komunicirate ili ?
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Imas u ranijim postovima link za discord

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  3. veki81

    veki81 Aktivista

    Jbg. kad fali igraca moze i Kolins
     
    forzamilan likes this.
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    :D

    Neka vas, ko prije :)
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ima li hajra od ovog govneta?
     
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    Ja čekam mart, do tada bi trebali završiti obećanu vanilla verziju. Ovo sad jedva da je malo jače od pola igre.
     
  7. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Hajde taman, možda i ja do tada ključ dobijem koji sam preorderovao .... ccc....
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Poslije mukotrpnog dana čekanja, dopisivanja, nervoze i gubljenja živaca, dostavili su mi ključ od drugog trgovca.

    NIKAD više. Lijepi moj CDKEYS....
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Gdje si preorderovao pa ti nisu poslali ?
     
  11. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Napisao sam nesto ranije, GAMIVO. Za 40€, PC key. Prodavac koji je objavio izradio. Obzirom da sam malo platio trazili su cijeli dan rjesenje da ne budu na gubitku.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I na cdkeys ti je 43e, a provjereno je.
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Da, zbog par eura zaboli te glava. Cdkeys je provjeren, dosta sam samo AAA kljuceva uzeo, za Steam i Origin.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ovo meni odlicno. Odigrao sam 20ak partija, 5 ili vise ih zavrsilo sa 10 ili manje tiketa razlike. Ostale nikad veca razlika od 50.
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Znaci 6 sati u cugu se igralo. Svjetlosnim godinama bolje od BF1. Svo vrijeme proveli na jednom serveru. Odigrali svih 8 mapa po dva puta, a neke i po 3. Sve partije osim zadnje (koju smo dobili 200 razlike), su bile u blizu. 5-6 partija u 5 tiketa razlike. Dobili smo skoro 70% partija. Vecina mapa mi je se svidila, osim one ogromne sto bude CQ Assault. Mislim da je Hamada? Ako nisi u vozilu brate nigdje te nema. Svatam da je za vozila, ne smeta mi neka je, samo mi nije nesto legla u ove 2 partije, jer trenutno ne igram vozilima. Usao u tenk tek kad sam ukrao nekom protivniku.

    Kako sam u zadnje vrijeme igrao BF1, da bi hrdju skinuo, pa i na BF5 pokusao pucat bez da burstam. Brate hahahaha meci na sve strane. Trebalo mi 10 partija da mi se instinkt vrati da burst fire oruzja opet. Ako ne burst nigdje te. Fin je to osjecaj. Ima bugova tu i tamo, kad hocu V1 raketu da ispalim, nekad mi se dvogled sjebe, i kad zumiram samo crno bude. Ali onds promjenim oruzje i opet pozovem i onda radi normalno. Poslije partije nemam report screen. Samo vidim koji je najbolji squad, i onda dobijem crni ekran koji se vrti dok ne pocne nova partija.

    Neke stvari koje ne volim. Ono da me automatski spawn na pocetku partije. To mi se ne svidja. Popravili su svjetlost u igri pa je lakse vidjeti protivnike ali moze to jos bolje. Nisam skroz zadovoljan.

    Sve u svemu veoma zadovoljan.
     
  17. Scholl

    Scholl Aktivista

    Treba mi savjet
    Imam trenutno i5 2500 sa stock coolerom. 8gb rama i asus strix 1050 ti, imam zelju da kupim bf 5, al se bojim problema sa ovom konfiguracijom
    Igrao sam Bf1, nije bilo nekih problema, nekad se znao desit frame drop, al rijetko, tako da je zanemarljivo. Ne patim da igram na ultra i to, bitnija mi je fludinost i gameplay sam, od grafike
    Da li da samo procesor dogradim? I koji bi preporucili. nisam bas nesto sa parama, da jesam, ne bih vas ni pitao za savjet :D, kupio bih sve novo i zdrao :)
     
  18. rainman

    rainman Aktivista

    Imam rx 480 4GB i i7 3770k i BF V mi vrti na medium detaljima (sa future frame rendering ON) oko 80 - 90 FPS-a. Ovaj tvoj i5 2500 nije loš procesor i u paru 1050ti bi definitivno trebao da imaš iznad igrivih 60FPS-a (low - medium). Ako si igrao BF1, mislim da ćeš moći i BF V sasvim OK.
     
  19. RaP

    RaP Komšija

    Nista koala dok vas ja ne saberem haha
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Sinoc ja i drug @SoloUltra igrali. Vas papaka niđe s glave cccc samo laprdate okolo :) fkt dobra igra, mora se priznati. Malo se treba navići i zasigurno je rano donijeti finalnu ocjenu. Treba bar sedmice igranja, da joj se dadne šaMsa :)