Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Staghound nije tenk, to je oklopno auto. Tiger ga moze skoro one shot. Njegova prednost i jeste mobilnost, i takavo i jeste bilo u stvarnosti. Mislim d aje mogao ici do 90km/h
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Primjetio sam jos da na Series S da mracan prostor puno vise vidljiviji naspram pc.a

    Recimo na mapi Panzerstorm unutar crkve je jako slabo vidljivo na pc.u dok dok sam igrao na series s nisam imao nikakvih problema.

    Sad jel nesto do mene, nemam pojma.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    To sa tamom u Panzerstrom crkvi je kako kad. Nekad ce bit tamo isto da si u tunelu bez i jedne sijelice a nekad normala osvjetljeno. Nesto im je tu pojebano jos od prvih dana na toj mapi.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Kako inace radi BF5 MP
    Igrao sam danima SP sve na ultra na 1440p i igra radi kao sat. Medjutim kako sam poceo igrat MP nisu mi performanse nesto OK,fps-a ima ko i prici al igra trzeka po malo nonstop. Bilo Ultra ili Low ona trzeka. Jedino sam primjetio da Hamada radi ko sat. Stoji zakucana na 170fps i ne mrda.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Govoris o igrici koja nema prave podrske vec 4 godine. Tako da nista ne cudi da MP mozda ima problema. Vjerovatno ne rade redovno server maintenance.
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nisam znao da nema pordsku,serveri su puni jedva se ubacim da zaigram. Cini mi se da je popularnija od BF2042,al zato 2042 radi ko sat,jest da vuce više resursa al klizi ko podmazana.
     
    Last edited: May 13, 2024
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ima minimalnu porsku.
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Kod mene radi sve kao podmazano. Bilo koja mapa. Igram samo na BoB serverima, hardcore mod preferiram.

    Je li DXR uključen?
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    DX11 radi bolje nego DX12, garant si DX12 koristio


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nije DXR ali jeste DX12 jer mi je neko rekao da bolje radi na 12 pa sam tako citavo vrijeme igrao. Sto je nagore nisam ni probao DX11. Odoh probat


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  12. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja sam na DX12.
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Prebacio sam na dx11 i ugasio hdr i igra sad leti al izgleda ocajno.

    Ponovo vratio dx12 al ostavio ugasen hdr i opet leti i izgleda odlicno.

    Jel moguce da ju je hdr zezao. Nesto mi to nevjerovatno. Ne djeluje mi kao performance hitter.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Izgleda da su problemi vezani za pojedine servere,maloprije igram roterdam i ide igra ko po loju i onda izadjem i ponovo udjem na neki drugi server isto roterdam i zapne po malo i vidim ljudi komentarisu "poor performance"
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Probaj Warzone, da vidis sta je los performance


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pa jel moguce probati bez da se kupi?

    Ne daje mi se bas 50-60-70eura za probu :D
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Warzone je free to play

    Al zezam se, ne vrijedi ti to ni skidat jer igra je govno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    U iducem BF, veoma je moguce da mozemo ocekivati da ce imati reklame. EA CEO je rekao da imaju tim koji pokusava skontati kako da ubace reklame u svoje igrice a da previse ne naljute igrace. Ovo paraphrasing ono sto je tacno rekao je da hoce da budu 'thoughtful' prema igracima kada o ovome razmisljaju. EA i razumjevanje prema igracima. hahaha

    Vjerovatno ako ovo implementiraju imat ces opciju kao na streaming servisima tipa Netflix i slicno da platis skuplje da izbjegnes reklame.

    Yup, buducnost gaminga.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Onda ce bit sevap igrat pirata (al naravno ne pali kod MP)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    zavisi opet kako se implementira. u bf 2042 logitech se reklamira na onim led ekranima.