Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    27.11.2019 16:31:50 BOSNIA AND HERZEGOVINABASJJA - SARAJEVO 71003 Prispijeće pošiljke u Izmjenicnu poštu - UVOZ
    27.11.2019 18:04:01 BOSNIA AND HERZEGOVINABASJJA - SARAJEVO 71003 Otprema pisama na carinu - UVOZ
    28.11.2019 07:59:03 BOSNIA AND HERZEGOVINABASJJA - SARAJEVO 71003 Record item customs information (Inb)
    29.11.2019 14:18:30 BOSNIA AND HERZEGOVINABASJJA - SARAJEVO 71003 Vraćanje pošiljke sa carine - UVOZ
    29.11.2019 14:23:30 BOSNIA AND HERZEGOVINABASJJA - SARAJEVO 71003 Otprema pošiljke u uvozu prema: 71200 Sarajevo (tranzit)
    29.11.2019 16:39:31 BOSNIA AND HERZEGOVINA 71200 - Sarajevo (tranzit) Prispijeće pošiljke u centar prerade - UVOZ
    Dali ovo znaci da bi sljedeca destinacija trebala da bude Blazuj 71215
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ili to, ili je postar vozi sebi kuci :D
     
    RED DEVILS likes this.
  3. DSA

    DSA Aktivista

    X
     
    Last edited: Aug 6, 2020
    RED DEVILS likes this.
  4. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Evo dosao je paket u moju lokalnu postu:)
    [​IMG]
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Na salter uz pokaz LK pokupis je onda.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
    RED DEVILS likes this.
  6. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Zvao sam postu i kod njih je paket nije ga postar uzeo a posto nemogu cekati do ponedjeljka odoh odma da preuzmem :)
    Jos jednom hvala svima koji su mi pomogli jer mi je ovo bila prvi put da sam nesto narucio iz Kine:)
    Hvala jos jednom;)
     
    dams82 likes this.
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    i mene zvali jutros iz poste da je dosao paket,evo sada cu otici po njega

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  8. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Evo stigao ja kuci s boxom:)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  9. dams82

    dams82 Komšija

    Super, jesi li dobio na poklon ove silikonske gaće za daljinski? [​IMG]

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    donjapa likes this.
  10. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Nisam a ni baterija za daljinski nije bilo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  11. dams82

    dams82 Komšija

    Baterije ne dolaze, kupi sebi

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  12. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Uzeo sam


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    meni dosao poklon uz mobitel,neko plasticno cudo,kockice neke koje moras sklopiti prvo i onda se kao okrecu...glupost sam sklapao pola sata,sekunda pogrijesiti i onda ne mozes sklopiti hah

    a sto se telefona tice,evo radim restore backupa sa starog telefona
    na prvu,telefon je bas lijep,uzeo plavi i iz kutije je miui 10,isto jako brz...nadam se da ce i na miui11 biti brz jer na redmi 5 plus,kao da mi na miui11 malo usporio animacije,kao da malo zasteka
    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    dams82 and RED DEVILS like this.
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li je slucajno neko kupovao/koristio neki vid prsluka/jakne sa grijacem? Hocu da kupum jednoj osobi koja je doslovno obolila na poslu a ni minusi nisu poceli. NEsto ovako:

    https://www.olx.ba/artikal/27880039/prsluk-sa-grijacem/

    Samo nemam iskustva da li to cemu valja. Nije bitan dizajn, sam oda služi svrsi i da nije previse skup.
     
  15. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ne oboli se od hladnoce vec od virusa, a to sa grijanjem je smijesno
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Kakvih bolan virusa, upala mokracnih kanala jer hala u kojoj se radi nije grijana.

    Elem, ovi genericki su svi oko 25-30$ sto nije strasno za probati dok su preporuke za ORORO modele ali su poprilicno skupi. Oko 200$.
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ko nije radio u hladnom po 8-10 sati,ne zna sta je hladnoca
    trebalo bi da funkcionise...vidim na linku se usteka u power bank i tako zagrijava preko grijaca

    btw. je li ko naletio na kakav dobar deal...kod kineza ovaj black friday nista,nema ni onih sitnih kupona sto je bilo 11.11. ...bas nista nisam nasao zanimljivo
     
    nenji_avero likes this.
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    To je isto kad tvrdis da promaja ubija. Samo kod nas u narodu postoje medicinski neutemeljene dijagnoze.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Ode tema u pogrešnom pravcu... Slažem se, treba poraditi na imunitetu, jedan topli prsluk neće popraviti stvar... Ali nek čovjek kupi, možda će osobi biti ugodnije raditi kad grije...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  20. Almir

    Almir Komšija

    ovo što traži @absubzero sam viđao u pro varijantima na promocijma makite, dwalta, što se tiče grijanja i hlađenja tijela, tako da nije nešto bzv, dosta je skuplje od gore navedneog artikla, sad samo tebi treba povratni info da li je ovaj proizvod ok.