Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Navodno ova nova pravila ce donijeti revoluciju i da ce se puno lakse pratiti bolid ispred al ko ce ga znati u praksi kako ce to izgledati.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Neki dejavu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. Esh

    Esh HWB

  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ovo je naklapanje, dok se zvanično ne potvrdi sve je šuplja.
    Sainz i Ricardo su svakako prvi izbor, ne mogu fulati kojeg god da potpišu.
    Petko vjerovatno ode u penziju što je loše za F1

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Saznacemo ubrzo, a sanse su, Ric u McLaren, Sainz u Ferrari, Alonso u Renault. Vettel u penziju.

    Tako se cini zasad.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sainz je cisti prosjek, Hulk ga otresao u Renoli.
    Prizeljkujem Rikija ali tesko da ce se ostvariti, Ferrari je prekonzervativan u izboru drugog vozaca.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa vidjeli su iz prve ruke gdje vodi dva jaka vozača, mada bi se Ric uklopio, barem ja mislim.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sainz je bio rame uz rame sa Max-om u STR. Ni bolji, ni gori. Tako da ne kontam kako su ga timovi pustali bez ispaljenog metka...

    Nije lud kao Max, to je sigurno.
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne bih rekao bas rame uz rame, vidjelo se da je sporiji, jos je Max bio doslovce maloljetan.
    Lik je jos jedan Perez, prosjek, moze u nekoj ludoj utrci uzeti fine bodove na pametan pristup ali nema top brzinu, klasicno dosadan izbor.

    Riki je macka, brz, agresivan u pretjecanjima, i ne bi pravio losu atmosferu.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dobar je Sainz a Ric u renoli nije baš kao u RB što je bio. Znam, Reno jeste kanta, ali na kočenju nije uspijevao raditi kao u RB.
    Ja bih svakako volio rica u Ferrari

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Hamilton u Ferrari, Vettel u Merc bi me bas zanimalo kako bi ispalo i kako bi se stvari odvijale :)

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    @Haker opet je uzeo Hulka, i u prvoj sezoni u ekipi.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Znam, zato sam napomenuo da je Reno kanta.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Leclerc je trenutno malo i precjenjen, pri vrhu je nema sta ali treba jos poliranja, ovaj polu-zainteresovani Vettel nije bio uopste slabiji, cak stavise cesto i bolji, ali imao je gresaka.
    Ako bi tim bio fer Riki bi se tu bodovno sasvim dobro drzao, mozda i ispred bio.

    Ali naravno puste zelje, ovaj rumor za Sainz-a je prejak da ne ispadne nista od toga.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Bježi. Podcijenjen
    Zamisli druga sezona u F1 i ovakav nastup protiv četverostrukog prvaka. Max je bio duplo gori u prve tri sezone.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pa ove sezone bi mogao biti top top ali vec ga racunaju kao team leader-a za narednih 10 godina, ne bi bio prvi put da se ispuse vozac ko balon.
    Max je uzeo prvu utrku u redbulu, istina sretno ali opet ne mozes reci da je bio dvaput losiji.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    I ponašao se kao razmaženo derište, sve sudar do sudara a toro roso nećemo niti spominjati.
    Lekleru je tek druga sezona, toliko je dobar da ljudi pređu preko toga

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    I ponašao se kao razmaženo derište, sve sudar do sudara a toro roso nećemo niti spominjati.
    Lekleru je tek druga sezona, toliko je dobar da ljudi pređu preko toga

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Max je totalni ludjak a Vettel je pravio tako glupe greske, ocito pod velikim pritiskom da isporuci dobre performanse. I otkako su ga uparili sa Leclercom to je jos vise doslo do izrazaja.

    Ja sam predvidjao da ce Leclerc uzet Vettela a govorili su mi da sam lud. Kao Leclerc je trebao doci u Ferrari da uci od Vettela i kao dugorocni plan.

    Nije Lelerc bio dobar koliko je Vettel bio los.