Uskoro povoljniji adsl.

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by azzaro, Sep 29, 2007.

  1. azzaro

    azzaro Aktivista

    Danas bio u posti, sve bitne ljude sam uspio udaviti s pitanjima i kako su mi rekli radi se na tome.
    Uskoro ce biti nize cijene za adsl, i valjda neki novi paketi :D

    Vjerovatno do kraja godine, a vala bilo je i vrijeme.
     
  2. Amash

    Amash Aktivista

    Znas kako se ono kaze:" Iz tvojih usta u Bozije usi." :)
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja samo hoću dobar flat po razumnoj cijeni. Hoću.
     
  4. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Hoce. Al krajem 2010, da zaokruže godine da se ne pate ovako.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Ganjaj ELOB, za 36 marcica mjesecno imas flat sa 756 / 256 kbps :wink:
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Pogledaj moju lokaciju.
     
  7. sumeir

    sumeir Komšija

    Eh i jasm tako zvao isto i za svoju "mahalu" da vidim hoće li sta biti za ADSL . Nema koga nisam pitao i koje brojeve okrenuo i nakon izvjesnog vremena dobijem informaciju da trebaju proširiti kapacitet na 80 novih lokacija , reko super i ka kad bi to trebalo biti kazu do Augusta. Nazovem opet ono kad su Katicu smijenili , sta je bilo hoceli sta biti ? Kažu "nestalo" im opreme tako d a ni ono sto su planirali neće uraditi :? Helem i ja bih volio da bude kao što prenosi azzaro ali sve mi se čini da ne bude ko ona naša stara ...
    "DaBogda šćeri da te hadžija uzem cigani oko kuće hodaju "
     
  8. virtualx

    virtualx Aktivista

    ja iduci mjesec spajam wireless, da vidim kakav je , a ako nebude pojeftinjenje ili povecanje paketa adsl-a , prelazim na wireless i odjavljujem adsl.
     
  9. [Amar]

    [Amar] Novi član

    jel' ima kakvih novina sto se tice najave pojeftinjenja ADSL usluga
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kakvih bolan pojeftinjenja, vidis da je i FZ skresana. Moguce je da ce samo rast cijene... :x
     
  11. [Amar]

    [Amar] Novi član

    Ja procitah davno prvi post od azzara koji je nacuo da ce biti pojeftinjenja.Vidim cijene GSM-a padaju,uvode se novi paketi,pa rekoh da ko sta nezna za ADSL.Nisam ja u oblacima pa da se nadam i ocekujem nesto od telecoma,samo pitam da osvjezim temu
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    konvertibilna marka je devalvirala znaci adsl je vec snizen
     
  13. virtualx

    virtualx Aktivista

    bice on snizen kad ga slatko odjavim i uzmem wireless flat rate
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ma uzo bi i ja taj wireles da na adsl nije beton usluga
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ako planiras sta igrat online, nemoj wireless.

    Taman i da dodje ADSL u nas grad, ja bi tih 3GB ispuco preko noci. Da je 60KM flat, bilo bi idealno.
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    najbolja je cini mi se kombinacija 3g adls (pouzadanost konekcije) plus 25-30Km neki paket "kad radi skidaj kolko hoces"...tako dobijas neku vrstu flata za 60-70KM :)
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Previse je to para. Hocu 2mbit flat za 30km.
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Iz tvojih usta u Bozje usi, ali ja ipak preporucujem da se misli koncentrisu na to da nijedna cijena nije previse skupa ako covjek ima dovoljno para...dakle imho nisu cijene velike nego pojedini ljudi nemaju dovoljno para...EDIT: tj dzaba nam je jadikovati i apelovat na bihnet, da se drzava pita i vazduh bi naplacivala(u biti, ona to zapravo i cini!) nego je bolje potrositi to vrijeme na aktivnosti u kojima se moze obrnuti koji dinar.... :smt006
     
  19. azzaro

    azzaro Aktivista

    Jarane nemoj izmisljat toplu vodu, pa naravno da je adsl skup vecini gradjana ove zemlje... Meni je net potreban pa bi dao i 100km za 3G (ili 2G) ali nisam ja bitan kao ni ti ako si pun kesha, rijec je o velikoj vecini korisnika kojima je to skupo. Price o zaradjivanju novca su sasvim druga tema.
    Nazalost ovaj menadzment BHTelecoma se cesto mijenja pa i to vjerovatno utice (negativno) na razvojnu politiku sto se tice adsl-a...
     
  20. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ma nije im skup jarane nego im je adsl nisko na listi prioriteta....nije mu zao za duvan potrosit ili nesto drugo...(i to je imho sasvim OK)...zapravo su zelje za jeftinim adslom izmisljanje tople vode a nikako ono sto sam ja rekao....cuj logike 'da mi je jeftin adsl' da mi je jefitinije ovo ili ono...pa svako bi volio da je sve ono sto on kupuje jako jeftino a da je cijena onoga sto prodaje malo visa :)
    a vecini ljudi koji jadikuju za jeftinijim adslom dobro bi doslo da budu malo preduzimljiviji i da agresivnije idu u zaradu umjesto jadikovki 'kace kod nas bit adsl jeftin i brz' kao u onoj ili ovoj zemlji..pljuni u sake jarane i ukljuci mozdane vijuge pa ce bit isti dan mozda...nijedna konekcija, nijedna grafa i nijedna konfa nije skupa kad se dovoljno zaradi....