dernek.ba himna

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 26, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Esh

    Esh HWB

    Evo jedan topic vrijedan "generalne diskusije".

    Download link: http://rapidshare.com/files/61421473/Pr ... 1.mp3.html

    Tekst /bez cenzure/

    Objavljeno uz dopustenje autora :smt003
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Luda stvar.
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

  4. ming

    ming Veteran foruma

    Dernek je užas, malograđanstvo na svakom koraku.
     
  5. Ace_

    Ace_ Aktivista

    slazem se, ali 2000ti je po posjecenosti na svijetu, mislim da ta stranica vrijedi bar pola miliona maraka
     
  6. (:-D

    (:-D Aktivista

    Ma nevrijedi ni 1 kmice jos sada kako se nesto s*ebalo sporije otvara ...

    EDIT: Evo tih koji su smislili ovo
     

    Attached Files:

  7. maniac

    maniac Novi član

    Jebiga, koliko god glupa ta stranica bila, ipak vrijedi puno love...
    Pogledajte myspace, dernek je samo kopija... ima neceg u tome sto se cure vole slikati polugole i stavljati slike na net da ih svi vide kako su one dobre, i ljudi jos usput zaradjuju brdo para na tome.
     
  8. Venom

    Venom Aktivista

    Ma stranica nema smisla, dva puta sam se izbrisao sa tog shita jer me toliko nerviraju klocevi koji su registrovani na ovo.
    A sto se pjesme tice, po meni je ona cisto ismijavanje te stranice (makar sudeci po tekstu) a sad im ovo kao "himna" i jos ljude koji su napravili ovo su nagradili sa V.I.P. statusom ma LOOOOOOOL :shock: :lol:
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Uz antologijske nickove tipa; ellmichak, dinchhy, sjatka_maja, bubica, Madnessa, allenica, maja_pawa :lol: :lol: :lol:
     
  10. Nani

    Nani Komšija

    To sulu, to sulu :!:
    nastavljamo Jaccka, Likana, Neodoljiva18, Amela, mica_maca Selma, _AaMmEeLlAa_ , Nepeglaj, Monika, Miranda85 :lol: :lol:
    Najbolja tema do sad... Kanite se djeco hardware-a eto bubamarice :lol: :lol: :lol:
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    sto se tice stranice, pravo je bogatstvo, ogromna je posjecenost. mislim da vrjedi dobrigh para...
    ali, sto se tice šminkera i šminkerica na derneku.. ma jadni su.. evo ja i dan danas ne kontam staje poenta te stranice, staviti slike i... ?? ajde reko mozda je galerija slika ali nije ni to.. stvarno ne kontam, pa tolko tu ima neke bjede, jadnika, ma mizerno u pichku m@ter*u i ja mislim da se nema tu sta komentarisat, stvarno se nebi trebali spustat na taj nivo kako mi procamo o nekim.. mah

    ok, rec ovo ono ali stv arno stranice poput ove me haus nerviraju.. i mrzzzziiimm kad im se daje paznja (a ocito mi ovde to radimo.. u nekom smislu)

    sto se tice pjesme, ziva zajebancija.. totalna parodija ..ono je naj bolje kad pjeva : Cim stavi kilu sminke po odvratnoj faci

    a da.. na derneku.ba ima dobrih riba pravo ..hebiga, nisam peder :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  12. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ma to si upravu, fkt ne vidim svrhu stavljanja slika :roll:
    Najsmjesniji su mi nazivi galerija tipa " jutro poslje derneka, buby moj" i jos nekih milion debilnih naziva.
    :smt005 :smt005 :lol:
     
  13. monK

    monK Komšija

    Nani, haveru, šta mi ovo uradi :shock:
     
  14. Nani

    Nani Komšija

    :D
    Os jos
    :D
     
  15. monK

    monK Komšija

    Normala
    Neki fin kolaž 8)

    Jebo Playboy, kakav je Dernek.ba!!!
     
  16. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Oko ovoga se slazem sa suluom 100%. Jeftine drolje se jeftino prodaju ...
    Prosjek inteligencije na derneku je na nivou djeteline ... fuj
     
  17. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ma kod nas ima dosta primitivaca, nije ni cudo sto se ovakav site razvio.

    Zaista nizak level, nebih se nikad upustio u to.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    ja sam stavio pjesmu i tekst radi shale, ali kada se vec raspravlja, zasto ne reci da je zbog ustroja derneka ta stranica zapravo izvrstan izvor za razne pedofile i kriminalce? buduci da ne postoje dovoljno dobre restrikcije te ljudi koji posjecuju stranicu, odnosno objavljuju svoje slike na njoj, nemaju pojma o tome da internet koriste ranije navedene grupe ljude (na stranici im se, naravno, ne skrece paznja na to), izlazu se velikoj opasnosti..

    naravno, sad neko moze reci "sta ovaj prica", no ako mislite da ono sto se desava po svijetu nije pojava i kod nas, grdno se varate..
     
  19. Amash

    Amash Aktivista

    @Nani, na ovim slikama sto si postavio dvije slike su cure koja je isla sa mnom u osnovnu i u srednju :) Za njom je u Istambulu na exkurziji jedna cijela ulica puna muskraca doslovno rezhala :lol: Cura je raja da ne moze biti veca ali je s inteligencijom na vi :) Nju je profesorica izvela pred kartu Evrope i pitala je da joj pokaze Evropu. Ova se smorila od trazenja i na kraju je odustala, a nas je pitala ste se smijete :lol: Itd Itd......

    Pogledajte bure pored ovog aviona u roza "minjaku" oplakah :smt005 :smt005 :smt005
     
  20. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Jeste ih nani nakupio, svaka cast. :wink:
     
Thread Status:
Not open for further replies.