dernek.ba himna

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 26, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zombie

    Zombie Aktivista

    Kompletan dernek.ba je za "roflmao - internacional".
     
  2. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Ne laze Amash isla je sa njim u razred. I sa mnom doduse. :smt003 :smt003 :smt003
     
  3. Nani

    Nani Komšija

    Fala Dogi :D Jesu hmmmmmmmm mljac.
    Nego Amash i Samire o kojoj trebi sa slika pricate, ona na stiklama u Centralu, sto grli jaranicu :D :?:
    Bice slika jos, dok se rasplamta tema :D
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    EnisDonKing, šta ti to pricaš :smt003

    salu na stranu.. upravu si svakako, daleko od toga.. to i jeste na jednu ruku opasno, ali.. brate dragi ne postavljam ja te slike, 90% tih curica bi sjela s nekim likom u kola kojeg vide prvi put ..pa sto onda da ja brinem i razbijam glavu radi njihovih poteza

    i onda dolazimo do onoga kaze internet je opasan,.. pa opasan je onoliko koliko ti hoces da bude..

    ajde da vise ne pametujem, neka ova tema ostane zahebancija i ismijavanje, parodija itd.. ko ih hebe, sama pala sama se nabila

    P.S. pa kontao sam od tvog prvog posta ("evo teme za raspravu") da nesto hoces ucinut ko majka tereza pa reko.. daj ba, nasli se istomisljenici i otvorili svoj "internet" (sto bi reko srbin koji je kupovo "sajtove") :mrgreen:
    ;)
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Bila je beton tema na Suxu sa Dernek kokama, bila jedna PiJaNa_KoKa21 oj majko gabora :lol:


    Samo ukinuse pederi temu :x



    :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  6. monK

    monK Komšija

    ^^LOL
    Koja konfiguracija!!!

    O'o će biti tonbe tema...

    De, brate, još malo tog hardvera---
     
  7. Looney

    Looney Komšija

    :lol: :lol: :lol:

    Dernek sam posjetio 2 puta ... jednom nakon otvaranja da vidim o čemu se radi i eto sad da čujem himnu. Himna je teški roflmao :lol:

    Na dernek se nikada nebi učlanio ali skidam kapu vlasnicima. Istina je site vrijedi brdooooo love radi svoje posjećenosti i svakim danom vrijedi sve više i više ...

    Ispravite me ako griješim ali ne vidjeh google ads na site-u?
     
  8. Amash

    Amash Aktivista

    Imas PP povodom toga ;)

    Djesi Mushane kralju :) Ne merem bilivit kakva slucajnost da skontam da si to ti :)
    Pozz

    p.s.
    Citamo se preko PP :)
     
  9. AdoSA

    AdoSA Komšija

    E ba da vidite par slika idiota sto se furaju na narko,gangsta furke hehehe a iskrivljeni od boba nevjerovatno. Ako ocete moze upload jer nisam htio stavljat babaroge da ne pokvarim ovo sto je do sad vidjeno...
     
  10. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Stavljaj slobodno sto se mene tice... :lol:
     
  11. Esh

    Esh HWB

    dobili smo par prituzbi zbog objavljenih slika, valjda su se neki prepoznali pa reko dosta i o ovome :)
     
  12. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Pa i na derneku su se mogle vidjeti. To kod njih neki "sigurni internet". :mrgreen:
     
Thread Status:
Not open for further replies.