Crysis

Discussion in 'Igre i konzole' started by iskusni, Apr 2, 2006.

  1. jeretik

    jeretik Komšija

    I onda meni nešto kaže :?
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    IZASAO JE CRYSIS FULL :smt007
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    http://tinyurl.com/2or4ck

    "Crysis is visually stunning, packed with intelligent, thrilling gameplay, and easily one of the greatest shooters ever made."

    recenzija na gamespotu, ocjena 9.5

    Imam full verziju, igra je zarazna do yaya
    uz igru dolaze benchmarci za GPU i CPU, za GPU mi je rezultat 32.24 a CPU 28.61
     
  4. artemis

    artemis Komšija

    Srednja žalost.
    Ako išta,vrijedi zbog benchmarka :lol:
     
  5. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    Igra je odlicna, bez obzira sto je toliko zahtevna, sve je odradjeno na vrhunskom nivou.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

  7. Akradax

    Akradax Novi član

    Koliko vrsta oružja ima u igri?
     
  8. Moncho

    Moncho Komšija

    igra je do yaya :) omg kako se namucih u onom alien shipu, bez gravitacije roxa :). Jednom rijecju igra je 4x puta zaraznija od farcrya. Uopce ne gledam na to grafiku u igri, koja je samo dodatni plus. Inace igra ne moze na 8800 GTS 320 da radi na high tako da sam iso na medium gdje radi oko 30-50 fps, sto je sasvim OK za igrati.

    Postoji 1001 nacin kako da odradite ono sto se trazi od vas. mozete se suljati i proci level tako da isplaite svega 10 tak metaka, ili da se igrate Ramba i da derete sve sto stignete :)

    Topla prepruka ko ima odgovarajuci hardware da potjera barem na medium detaljima i da uziva u igrivosti koju donosi ovaj biser od igre. Pored ove igre sve ostalo je nevazno, kakav crni cod4, nije mu ni do papuca, gear of wars takodjer ne moze prismrdit ovoj igri, kojoj skidam kapu.

    Svaka cast crytek :)
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni igra nije nista bolja od far cry-a! Cak je i losija sto se tice igrivosti!
     
  10. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    Meni je bolja od Far Cry, cak ovi alieni mi vise leze nego oni supermutanti i gluposti. Za zanr i podzanr kom pripada, cista desetka ...
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    posle dosta peglanja igre , ugodno iznenadjen :D mislio sam da ce biti samo eye candy al je dosta vise od toga :mrgreen:
    jedina igra koju cu posle Super Panga preci vise od 10 puta :D
     
  12. Neso

    Neso Komšija

    E ljudi ja sam dosao na onaj brod kad moras srusiti onog glavnog Aliena sto izade iz vode. To ne mogu nikako da prodem. Dobijem ja onaj veliki gun sa kojim ga moram srusiti. Ona treba mi govori da moram lockati metu na alienu na onaj njegov canyon al nema sanse. Naciljam u njega ali se nista ne desava. Dzaba i klikat i sve ... :wink: Je li iko ovo presao?
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

  14. Moncho

    Moncho Komšija

    joj dje me nadje.... 3 h ccc 3h pokusavam da predjem to ali ne ide...... :smt003 :smt003 :smt003
     
  15. Neso

    Neso Komšija

    Evo na Gamespotu kazu da se tu nalazi Bug:

    When the shields go down, Helena tells you to use the TAC cannon to target the arms on either side of the alien ship. "Be aware that a bug sometimes kicks in here making your shots useless". If you don't see an immediate explosion when the TAC cannon shells hit the alien vessel, reload a save and try again. If things work properly, one shot to each side of the ship will trigger the end sequence.

    Eto ako kome zapne ovdje da se zna o cemu je rijec :)
     
  16. Moncho

    Moncho Komšija

    ma sta je TAC cannon? Koja je to puskica ba..... ne kontam cime treba da pucam i u sta treba da pucam :) :mrgreen:
     
  17. Moncho

    Moncho Komšija

    aaaaaaaaaa ovo je ujedno i kraj tako da nema potrebe da se mucim dalje sa ovim..... :shock: :shock: :shock:
     
  18. Neso

    Neso Komšija

    Zavrsio sam i tu misiju i tu je i kraj. Igra je odlinca. Nemam primjedbi jedino to da je igra prekratka ili se meni toliko svidila pa da mi se ucinilo da je kratka. Na kraju onaj covjek dojavljuje da je prophet ziv i Noman sa onom trebom je krenuo prema onom otoku da ga izvuku. Mislim da ce biti nastavak Crysisa vjerovatno opet ne onom otoku gdje je prophet ostao i u tom ce se jos koji Alien probuditi...
     
  19. Neso

    Neso Komšija

    TAC canon uzmes jos dok si u brodu dok iskljucujes onaj generator. Ja mislim da ga na povratku uzmes. Kad ubijes onog velikog alien pauka na brodu onda iz vode izade onaj glavni. Eh njega pucas Tac canon-om prvo u lijevi dio pa u desni i na kraju 2 puta u sredinu kad mu se otvore ona vrata sta je vec.... Samo slusaj sta ti govori ona treba i to radi. Dok ga budes ubijao doci ce ti oko 7-8 onih malih spodoba. Samo ti je vazno da se konstantno kreces i da koristis Cloak i to je to :)
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    "..uočeni su neki sitniji nedostaci za koje ekipa Cryteka na čelu s Cevatom Yerlijem zna, i kad sakupe dosta informacija i riješe ih u potpunosti, objavit će zakrpu. Ista se očekuje u idućih tjedan-dva, a iz Nvidie poručuju da svakim novim driverima možemo očekivati sve bolje performanse." :smt003

    http://www.gamer.hr/