Crysis

Discussion in 'Igre i konzole' started by iskusni, Apr 2, 2006.

  1. iskusni

    iskusni Komšija

  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    jedva čeka i moja grafička :)
     
  3. iskusni

    iskusni Komšija

    stvarno ovo je glupo.
    da li sam mozda trebao napisati da se radi o FAR CRY 2 FFS. igra nije nastavak far cry-a ali je veoma slicna. proizvodjac je crytek a izdavac EA

    hocu da cujem misljenja :)
     
  4. Ace_

    Ace_ Aktivista

    sta ce ti misljenje, odgledaj demo i placi, nemoze ti niko reci da ovo ne valja, to su te dx10 spike o kojim ja govorim
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    sretan sam sto ce ps3 gurati ovo bez problema. :wink:
     
  6. Nani

    Nani Komšija

    Nije ono DX 10, jer specifikacije za DX 10 nisu ni blizu gotove, ono su shaderi u svom punom sjaju na DX 9 specifikaciji. I to je pravi DX 9, i sad poredite smetlje neoptizovano od FEAR-a i ovu igru koja puca od fotorealisticnosti koja ce se bez problema vrtiti na GF 6800 karticama! druga stvar je sto je Crysis najavljen kao igra koja ce se vrtiti na Vista sistemima i kao takav predstavljati puni sjaj Viste OS-a. Medjutim kao sto vec zna da je izlazak Viste odgodjen. Jos jedna informacija koja je u najmanju ruku nebulozna, citiram
    Da naravno da ce bolje ici na DX 10, kad izadje, pa kad igru koju su napravili u punoj DX 9 specifikaciji budu prodavali kao DX 10 proizvod. A da biste igrali ovu igru na visti spremite se za kesiranje dodatne gige rama!
     
  7. iskusni

    iskusni Komšija

    da,da.treba vistu u dupe *abit. kada sam procitao ono na inqurier za Far Cry :shock: :shock: :shock:
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    UbiSoft ima prava na Far Cry kao i na Cry Engine. Crytekovci su poletili za parama i potpisali za EA, sad moraju razvijati novi engine i novo ime. Logicno je, njihova furka je CRY u naslovu (Far Cry-CRYsis). Nesta ne vjerujem da ce ovo ici glatko na 6800 karticama.
     
  9. iskusni

    iskusni Komšija

  10. Sale

    Sale Aktivista

  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Hmm po traileru zakljucujes da igra valja? Ihh koliko sam se dobrih trailera nagledao, a na kraju igra ispadne takav krsh, da ti je zao utrosene struje. :lol:
     
  12. Sale

    Sale Aktivista

    Pa na traileru u prvu ruku pokazuju samo grafiku, i to bla bla , neka sve al mene je strah da ce igra biti kratka, da bar bude kao i Far cry bilo bi dobro, ja sam presao Far Cry na medium i zato znam koliko je dugo trajao :roll:
     
  13. Esh

    Esh HWB

  14. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Samo na Mediumu? lol :smt002 Salim se. Nista ne vrijedi raspravljati dok sama igra ne izadje. Slazem se igra izgleda odlicno al` djaba joj grafika ako ne bude igriva il` ako (nedo Bog) bude prekratka kao sto me je razocaralo par odlicnih FPS-ova.
     
  15. iskusni

    iskusni Komšija

    Ako Crysis bude dug kao FC, onda će biti odlično, a najverovatnije je da hoće
     
  16. AdoSA

    AdoSA Komšija

    To bi bilo najpozeljnije. Jel ko igro Republic Commando?? E ta je igra za mene bila odlicna, sve je imala na mjestu. I kad sam se najvise nalozio, u najvecoj euforiji igranja, kraj, gotovo, nema vise. Kad se tad nisam slagiro necu nikad. :lol:
    Pa onda i HL2: Ep1 isto prekratka. Uglavnom jedva cekam da izadje Crysis.
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Pa u samom naslovu imas ''Episode'', sta ocekivat?
     
  18. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Djaba da je Epizodica u naslovu, a ne epizoda. Kad je igra dobra covjek se razocara sto se rano zavrsi.
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Techpowerup.com


    Ako ovo ne optimiziraju kako treba, predvidjam propast.
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Bjezi ba, jebo ovo. Po zahtjevima bi trebala da ima pet puta bolju grafiku od drugih igara, sto ne drzi vodu.